بررسی مراحل مختلف بازسازی سالن بیلیارد

به گزارش گروه ساختمانی آبان، وقتی کار بازسازی سالن بیلیارد را شروع می کنید، باید به بخش های مختلف دقت کنید. کار را می توانید از سقف شروع کرده و بعد به دیوارها و در آخر به کف سالن برسید. بازسازی ساختمان نیازمند یک تیم متخصص است تا کار به بهترین شکل ممکن پیش برود.

بررسی مراحل مختلف بازسازی سالن بیلیارد

نکات مهمی در مورد بازسازی سقف سالن بیلیارد وجود دارند؛ اول از همه این که ارتفاع سقف نباید کمتر از 3 متر باشد تا بتوان به میزان دلخواه و کافی روی آن مانور داد. استفاده از اشکال هندسی نه چندان ساده می تواند باعث متفاوت شدن سالن تان نسبت به دیگر سالن های بیلیارد شود. بازسازی سقف خودش به تنهایی در جذابیت محیط تاثیر فراوانی دارد.

یکی دیگر از نکات مهم در بازسازی ساختمان و سقف سالن بیلیارد استفاده از نورپردازی به صورت مخفیانه است. بهتر است از نور به صورت ملایم استفاده شود تا این که چراغ های فراوانی در تمامی قسمت های سقف نصب شوند.

بهترین نوع نور برای استفاده در سالن بیلیارد نور فلورسنت است که هم از لحاظ اقتصادی با صرفه تر است، هم دوام بیشتری دارد و برای چشم هم مناسب تر است.

در طراحی دیوارها در زمان بازسازی ساختمان سالن بیلیارد از شکل کلی سقف پیروی می شود و رنگ دیوارها معمولا سبز یا آبی زده می شوند تا فضا را پر انرژی تر کنند.

سعی کنید از به کار بردن تعداد زیادی آینه روی دیوار خودداری کنید. از رنگ های خیلی تند مانند قرمز و زرشکی استفاده نکنید، چرا که هیجان برای بازی بیلیارد خوب نیست. از شلوغ کاری زیاد در طراحی دیوارها و محیط اطراف خودداری کنید، چرا که سبب حواس پرتی افراد می شود.

برای طراحی و بازسازی ساختمان سالن بیلیارد عجله نکنید و از شلوغ کاری بیش از اندازه خودداری کنید چرا که نبوغ در سادگی است. شما می توانید برای افزودن اطلاعات به وب سایت گروه تخصصی آبان مراجعه کنید و در مورد نحوه بازسازی ساختمان و اماکن مهم دیگر به طور تخصصی مطالعه کنید.

انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: abanhome.com شناسه مطلب: 345

به "بررسی مراحل مختلف بازسازی سالن بیلیارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "بررسی مراحل مختلف بازسازی سالن بیلیارد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی مراحل مختلف بازسازی سالن بیلیارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید