اجرای فنداسیون و اسکلت فلزی

Image
خدمات ما

اجرای فنداسیون و اسکلت فلزی

در جامعه کنونی امروزی اسکلت اصلی ساختمان ها از دو جنس فلز و بتن می باشد که هرکدام ضوابط خاص خود را دارند. اما در هر دو مصالح از فنداسیون بتنی اسفاده می شود که در واقع اساس زیر سازی و طراحی هر دو اسکلت بتنی و فلزی را شامل می شود.

در گروه لوکس آبان تمام مراحل طراحی اسکلت های بتنی و فلزی با آخرین متد و ضوابط شهرداری انجام می گیرد و همچنین با استفاده از گروه پیمانکاری مجرب وظیفه اجرا زیر نظر بازرسان نظام مهندسی انجام می گیرد.

در زمینه اجرا فنداسیون و اسکلت بتنی رعایت برخی نکات ریز و زیر نظر مهندس مشاور و مهندسین گروه لوکس آبان، خطرات احتمالی در زمان بروز حوادث طبیعی را به شدت کاهش داده و همچنین باعث می شود خطا های اجرایی که منجر به عدم تایید از سوی ناظران شهرداری می شود را به حداقل کاهش دهد.

همچنین با مشاوران گروه آبان در زمینه تهیه آهن آلات مصرفی در طول مدت اجرا و معرفی محل مناسب جهت تهیه اجناس با کیفیت بالا در خدمت شما مشتریان است.

در زمینه طراحی و اجرای اسکلت های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای و همچنین اجرا قوس سازه ای و میراگرهای مختلف در تمام سطوح اعم از مشاوره تا اجرا در کنار شما عزیزان است.

اجرای فنداسیون و اسکلت فلزی

به "اجرای فنداسیون و اسکلت فلزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای فنداسیون و اسکلت فلزی"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252