همه اخبار و مقاله ها

نقاشی در و پنجره در بازسازی ساختمان

نقاشی تقریبا جز آخرین کارهایی است که در بازسازی ساختمان انجام می شود؛ زمانی که همه چیز سر جایش قرار دارد و می توان با رنگ آمیزی بخش های مختلف از جمله در و پنجره ها، طراحی دکوراسیون داخلی را بعد از بازسازی تکمیل کرد.

13 مرداد 1399

ایده هایی عالی برای طراحی داخلی مطب

سر خط های مشخصی وجود دارند که باید در زمان طراحی دکوراسیون داخلی مطب به آنها توجه کنید؛ این که بتوانید در نهایت محیطی ایده ال، آرامش بخش، تمیز و جذاب برای بیمارانی آماده کنید که در زمان حضورشان در مطب نیاز دارند کمی از دردشان کم شود.

7 مرداد 1399

نکات مهم برای ساخت روف گاردن

ساخت روف گاردن یا بام سبز به سادگی قرار دادن گلدان ها و گیاهان مختلف روی پشت بام نیست. نکات مهمی باید در نظر گرفته شوند تا علاوه بر کارایی عالی، روف گاردن شما ایمن هم باشد و موجب ایجاد خسارت به باقی بخش های ساختمان نشود.

6 مرداد 1399

نکات مهم در مورد طراحی داخلی مطب

در میان تمام فضاهایی که نیاز به طراحی دکوراسیون دارند، مطب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند چرا که این محیط ها علاوه بر زیبایی و پاکیزگی باید حسی از آرامش را به بیماران انتقال دهند. از این رو طراحی دکوراسیون داخلی مطب را باید به افراد خبره سپرد.

6 مرداد 1399

چرا بازسازی ساختمان را انجام می دهیم؟

چرا باید بازسازی ساختمان را انجام بدهیم؟ این سوالی است که هر کسی می تواند جواب متفاوتی به آن بدهد. خیلی مواقع ملاحظات ایمنی است که باعث می شود بخواهیم یک خانه را بازسازی کنیم؛ گاهی هم دلایلی مانند تغییر کاربری یا تغییر دکوراسیون.

4 مرداد 1399

نگاهی به نوسازی بافت فرسوده

رسیدگی به بافت های فرسوده در شهرها یکی از اصلی ترین دغدغه های مسئولان شهری است. بافت های فرسوده خطرهای فراوانی را برای شهروندان ایجاد می کنند. با بازسازی خانه های قدیمی کیفیت زندگی برای شهروندان بالاتر می رود.

4 مرداد 1399

بازسازی ساختمان قدیمی چه مزیت هایی دارد؟

خانه های قدیمی بافت های فرسوده را در شهرها ایجاد می کنند، بافتی که کیفیت زندگی افراد یک محله را پایین می آورد و هزینه های فراوانی را روی دست شهرداری و البته ساکنان محله می گذارد. به همین خاطر بازسازی ساختمان قدیمی مزیت های فراوانی دارد.

4 مرداد 1399

روف گاردن و مزایای آن

در شهرهای کوچک و بزرگ ما، نیاز به فضاهای سبز شهری هر چه بیشتر حس می شود، فضاهایی که به بازیابی سلامت شهرها و ایجاد شادابی در میان شهروندان کمک فراوانی می کنند. یکی از بهترین رویکردها برای ایجاد فضاهای سبز شهری ساخت روف گاردن یا همان بام سبز است.

4 مرداد 1399

بازسازی ساختمان و مراحل مختلف آن

بازسازی ساختمان کاری پیچیده است و به همین خاطر نیازمند توجه فراوان به نکته های مهم در این زمینه است. بهترین رویکرد برای صاحبان خانه این است که برای بازسازی خانه خود به سراغ افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه بروند.

3 مرداد 1399

انواع بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان را می توان با رویکردهای مختلفی انجام داد. البته در تمام موارد باید کار به دست افراد حرفه ای سپرده شود تا نتیجه مورد نظرتان به دست آید. در ادامه می خواهیم شما را با انواع روش های بازسازی ساختمان آشنا کنیم.

3 مرداد 1399

هزینه بازسازی ساختمان چه قدر خواهد بود؟

اگر شما هم دوست دارید خانه خود را بازسازی کنید، احتمالا اول از همه به هزینه ها فکر می کنید. بسیاری دوست دارند بدانند هزینه بازسازی ساختمان چه قدر خواهد بود تا بتوانند برنامه ریزی های لازم را انجام دهند و به نتیجه مطلوبشان برسند.

2 مرداد 1399

چگونه بازسازی اتاق نشیمن را انجام دهیم؟

وقتی بازسازی اتاق نشیمن را انجام می دهید باید علاوه بر توجه به طراحی دیوارها و سقف، به قرار گرفتن مبلمان و وسایل مختلف بعد از پایان کار هم توجه کنید؛ به این صورت است که می توانید بگویید یک بازسازی موفق را انجام داده اید.

1 مرداد 1399

معرفی انواع در برای ورودی ساختمان

درها بخش مهمی از هر ساختمانی هستند، چه یک ساختمان اداری و یا تجاری باشد، چه یک ساختمان مسکونی. در زمان بازسازی ساختمان باید به انتخاب نوع در توجه فراوانی کرد. درها می توانند علاوه بر ایجاد امنیت و فضای خصوصی، زیبایی را هم برای یک ساختمان ایجاد کنند.

30 تیر 1399

نکاتی در مورد بازسازی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن جایی است که شما بیشترین زمان خود را همراه دیگر اعضای خانواده سپری می کنید؛ جایی که از مهمانان خود پذیرایی می کنید یا در آرامش از دیدن تلویزیون لذت می برید. دکوراسیون و کارایی این فضا اهمیت فراوانی دارد، در نتیجه باید بازسازی اتاق نشیمن خود...

30 تیر 1399

معرفی انواع سنگ ساختمانی

سنگ یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. ویژگی هایی مانند مقاوت بسیار بالا در برابر آسیب های محیطی، زیبایی، انعطاف پذیر بودن در زمینه طراحی و ساخت شکل های مختلف، ثابت ماندن رنگ در طول زمان و قابلیت تمیز شدن سنگ را به انتخابی عالی برای بازسازی ساختمان...

28 تیر 1399

آشنایی با انواع سنگ های ساختمانی

برای بازسازی ساختمان، سنگ ها یکی از بهترین انتخاب ها برای بخش های مختلف هستند. ویژگی های جالب توجه این مصالح ساختمانی باعث شده اند سنگ ها شما را به سمت بهترین نتیجه مورد نظرتان هدایت کنند. اما بهتر است قبل از انتخاب، در مورد انواع سنگ ها بدانید.

28 تیر 1399

تعویض پنجره های قدیمی در بازسازی ساختمان

پنجره های قدیمی معایب زیادی دارند که از آن جمله می توان به ایمنی پایین، خطرناک بودن به خاطر نوع شیشه های مورد استفاده در آنها و همچنین کارایی بسیار ضعیف در ایجاد عایق حرارتی و صوتی اشاره کرد. پس بهتر است در بازسازی ساختمان به فکر تعویض آنها باشید.

22 تیر 1399

پارتیشن بندی فضاهای اداری چگونه است؟

در طراحی مدرن به خاطر انعطاف پذیر شدن ساختمان های اداری، فضاهای این مجموعه ها بدون اتاق ساخته می شوند. به همین خاطر پارتیشن بندی گزینه در دسترس برای ایجاد محیط مناسب کارمندان است، اما این کار نیاز به توجه به نکته های فراوانی دارد.

22 تیر 1399

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی ساختمان

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

22 تیر 1399

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

شاید فضای کوچکی باشد اما وقتی نوبت به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام برسد، می بینید که انتخاب های زیادی پیش رو دارید و کارهای زیادی را باید انجام دهید. در ادامه می خواهیم برخی از نکات مهم در مورد این بازسازی را با شما در میان بگذاریم.

18 تیر 1399
تعداد: (240)