همه اخبار و مقاله ها

تعمیرات آهنگری در بازسازی ساختمان

برای بازسازی ساختمان در بخش‌های داخلی و بیرونی ساختمان در بعضی مواقع نیاز به تعمیرات آهنگری وجود دارد. در و پنجره ­ها و حتی در پی­سازی ساختمان­ که در ایران بیشتر از جنس فلز و آهن هستند، معمولا نیاز به تعمیرات آهنگری وجود دارد. آهن پس از گذشت زمان دچار...

30 بهمن 1398

تعمیر و بازسازی کابینت

یکی از درخواست‌ها و توقعاتی که مشتریان بعد از بازسازی ساختمان دارند کابینت نو و کاربردی‌تر از نسخه قدیم آن است. معمولا خانم­ها به زیبایی بیشتر اهمیت می‌دهند و یکی از لوازم پرمصرف آنها در خانه کابینت‌ها هستند. پس از مدتی کابینت های خانه نیاز به زیباسازی...

26 بهمن 1398

بازسازی ساختمان فرسوده را از کجا شروع کنیم؟

خیلی وقت ها بازسازی خانه برای ایجاد یک فضای دلنشین‌تر و اضافه کردن امکانات رفاهی به‌روز به خانه انجام می شود؛ اما در مورد خانه های فرسوده بازسازی ساختمان یک مرحله حیاتی برای حفظ ایمنی و سلامت ساکنان آن است.

19 بهمن 1398

تحقق رویاها با بازسازی ساختمان

تمامی ما دوست داریم در خانه های رویایی خودمان زندگی کنیم؛ بسیاری از ما با تحقق پیدا کردن این رویا به اندازه یک بازسازی ساختمان فاصله داریم. در نوسازی شما می توانید تمام آن چه که از خانه رویایی خود در ذهن دارید را به اجرا در آورید.

18 بهمن 1398

بازسازی ساختمان برای مقاوم سازی

یکی از مهمترین دلایل برای بازسازی ساختمان، مقاوم سازی آن است. ساختمانها در طول زمان فرسوده می شوند؛ با تعمیرات کلی و جزئی و همچنین کارهای بازسازی، عمر مفید ساختمان ها افزایش یافته و فضای مناسبتری را برای زندگی ساکنان فراهم می آورند. البته مقاوم سازی...

15 بهمن 1398

بازسازی منزل چیست؟

مانند هر چیز دیگری ساختمان ها هم در طول زمان فرسوده شده یا آسیب های مختلف می بینند. بازسازی ساختمان این فرصت را به شما می دهد تا علاوه بر بازگرداندن عملکرد صحیح به بخش های مختلف ساختمان‌تان، بتوانید از فناوری های روز هم بهره ببرید.

12 بهمن 1398

قدم های لازم برای بازسازی ساختمان

برای بهبود عملکرد و یا حتی زیباتر کردن منزل خود تصمیم به بازسازی ساختمان گرفته اید؛ این کار مراحل و روند مشخصی دارد و باید قدم های دقیقی در این راه برداشته شود تا در نهایت شما بعد از بازسازی به نتیجه دلخواه خودتان برسید.

10 بهمن 1398

چگونه بازسازی رستوران را انجام دهیم؟

مانند هر ساختمان دیگری رستوران ها و کافی شاپ ها هم نیاز به بازسازی و تعمیر دارند. شاید در مورد آنها مسئله خیلی جدی تر باشد، چرا که داشتن یک فضای مناسب و شیک، باعث رونق کسب و کار شده و محیطی عالی برای مشتری ها را فراهم می آورد. در نتیجه بازسازی رستوران یا...

6 بهمن 1398

بازسازی ساختمان از ابتدا تا انتها

هر فضایی دیگر در خانه مانند گذشته کار نمی‌کند نیاز به بازسازی دارد. در این مقاله شما را با بهترین روش بازسازی ساختمان از ابتدا تا انتها آشنا خواهیم کرد.

28 دی 1398

عایق صدا کردن در بازسازی ساختمان

یکی از انواع بازسازی ساختمان عایق صدا کردن اتاقهای آن است. با این کار از دست صداهای زننده خودروها، سیستم‌های صوتی خودروها و صدها نوع صدای زننده دیگر راحت خواهید شد. با این وجود، می‌توانیم با عایق صدا کردن کل خانه یا حداقل بخش‌هایی از آن، حجم قابل ‌توجهی...

28 دی 1398

مزیت های بام سبز

روف گاردن یا بام سبز یکی از جدیدترین بازیگران عرصه حفظ محیط زیست و بازگرداندن طبیعت به داخل شهرهای مدرن است. وجود این فضاهای سبز و دلنشین، باعث نشاط ساکنان ساختمان و در ابعاد بزرگتر ایجاد شهرهایی تمیزتر و سالم تر می‌شود.

25 دی 1398

چگونه بازسازی مطب پزشک را انجام دهیم؟

اگر برای بسیاری از ساختمان ها، بازسازی جنبه زیباسازی و تغییر حال و هوای یک فضا را داشته باشد، برای کلینیک ها و مطب های پزشکی وجود ساختمان هایی تمیز، نو و بدون آسیب از واجب‌های فعالیت است. به همین خاطر است که بازسازی ساختمان های پزشکی مانند مطب ها و کلینیک...

23 دی 1398

چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟

حتی جذاب ترین اجراها از مشهورترین هنرمندان، در یک سالن غیر مدرن و شلخته، مخاطب را پس می‌زند؛ در نتیجه بازسازی تئاترها و محل های نمایش بهترین راه برای جذب گروه‌های نمایشی برای اجرا و همچنین مخاطبان علاقه‌مند به هنر به سالن ها است.

22 دی 1398

تخمین هزینه بازسازی ساختمان را چگونه انجام دهیم؟

یکی از مهم ترین مراحل بازسازی ساختمان تخمین هزینه ها است. قبل از این که کارها شروع شوند، تخمین هزینه بازسازی ساختمان به شما اجازه می دهد بدانید می توانید طرحهای خود را تا چه مرحله‌ای پیش ببرید و هزینه های ضروری و سلیقه ای را از هم جدا کنید.

21 دی 1398

اجرای درست بازسازی ساختمان

برای اجرای بازسازی، ساختمان نیاز به تحقیق و بررسی و پرس و جو از افراد مجرب دارید. در اجرای بازسازی باید به نکاتی توجه کنید که در این مقاله گردآوری شده است.

20 دی 1398

مزایا و معایب روف گاردن

اجرای روف گاردن در پشت بام و تراس باعث استفاده از تمام ظرفیت های ساختمان می شود. روف گاردن معایب و مزایایی دارد که در این مقاله بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

15 دی 1398

برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

برادران اسکات با برنامه تلویزیونی جذابشان شهرتی جهانی پیدا کرده‌اند؛ برنامه ای که در آن به افراد مختلف کمک می کنند با خرید یک خانه قدیمی و با بازسازی آن به خانه رویایی خود دست پیدا کنند. هزینه ای که خریداران بابت خرید یک خانه قدیمی و بازسازی آن صرف می...

12 دی 1398

برنامه ایتالیا برای بازسازی ساختمان های قدیمی

برای بسیاری از گردشگران و مردم نقاط مختلف جهان، کشور ایتالیا به خاطر سازه های فوق العاده زیبا و تاریخیش شناخته شده است. اما سرپا بودن این سازه های گاها چند هزار ساله، به لطف برنامه منسجم بازسازی ساختمان های قدیمی در این کشور بوده است.

8 دی 1398

نکات بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در لیست بازسازی ساختمان همواره نام سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد. کاشی کاری، تعویض لوله ها و افزایش دکوراسیون تنها بخش‌هایی از این نوع بازسازی هستند.

8 دی 1398

مراحل اجرایی روف گاردن

روف گاردن شامل بخش های پوشش گیاهی، محیط کشت، زهکش، محافظ و عایق می شود که در این مقاله به معرفی هر یک از آنها پرداخته ایم.

7 دی 1398
تعداد: (78)