همه اخبار و مقاله ها

طراحی مجدد اتاق کودک در زمان بازسازی خانه (1)

شاید چشم انتظار آمدن فرزندنتان هستید یا دوست دارید اتاق کودک خود را در زمان بازسازی خانه به اتاق مورد علاقه اش تبدیل کنید . نکته های مهمی برای بازسازی اتاق کودک وجود دارند که توجه به آنها می تواند کودک شما را خوشنود و راضی کند.

9 خرداد 1399

ترمیم گچ دیوار در زمان بازسازی ساختمان

گچ دیوار بخش مهمی از هر ساختمان است، چرا که محدوده وسیعی از پوشش داخلی را تشکیل داده و ظاهر تمیز و بدون اشکال آن باعث خوب جلوه کردن فضای داخل خانه می شود. به همین خاطر مهم است که در زمان بازسازی ساختمان گچ دیوارها را هم ترمیم کنید.

8 خرداد 1399

هزینه بازسازی ساختمان چه قدر است؟

یکی از مهم ترین بخش های بازسازی ساختمان محاسبه هزینه ها و برآورد بودجه مورد نیاز برای این کار است. البته که شما نیاز دارید سطح و مقدار بازسازی را مشخص کنید تا بتوانید تخمینی خوب از هزینه بازسازی ساختمان قدیمی خود داشته باشید.

7 خرداد 1399

بازسازی خانه با هزینه کم

خیلی ها دوست دارند خانه خود را بازسازی کنند و حال و هوای مدرن به آن بدهند اما همیشه سوال این است که هزینه بازسازی ساختمان چه قدر است و چطور می توان با کمترین هزینه این کار را به بهترین نحو انجام داد و از نتیجه راضی بود.

7 خرداد 1399

بافت تاریخی میامی در سمنان بازسازی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمناناز بازسازی بافت تاریخی میامی اطلاع داد.

6 خرداد 1399

ضرورت بازسازی پل قدیم دزفول

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول با تأکید بر لزوم ادامه بازسازی پل قدیم، ضوابط این بازسازی را تشریح کرد.

6 خرداد 1399

شروع مرحله جدید بازسازی آب انبار سردار قزوین

معاون میراث فرهنگی استان قزوین از اجرای مرحله جدید ساماندهی و بازسازی آب انبار سردارمحله قُملاق (سردار کوچک) اطلاع داد.

6 خرداد 1399

عمارت رفیعی بوشهر بازسازی خواهد شد

فرزانه اسپرغم مدیر پایگاه ملی بافت تاریخی بوشهر گفت: مقاوم سازی و بازسازی عمارت رفیعی بوشهر به زودی در دستور کار اداره کل استان قرار می گیرد.

6 خرداد 1399

تبدیل تهدید کرونا به فرصت در بازسازی و سامان دهی برخی مجموعه های تاریخی فرهنگی

محدودیت های کرونا فرصتی برای برنامه ریزی و اقدامات مرمتی در تخت جمشید، مجموعه های حافظیه و سعدیه و... فراهم آورد که به دلیل تعداد زیاد بازدیدکنندگان روزانه در روزهای عادی سال به سختی پیش می رفت.

6 خرداد 1399

پلکان مدرن در بازسازی ساختمان

پله ها یکی از بخش های مهم ساختمان ها به خصوص در فضاهای داخلی هستند. جایی که امنیت و عملکرد درست شان بیشتر از هر جای دیگری حیاتی است. به همین خاطر مهم است در زمان بازسازی ساختمان به استفاده از طرح های ایمن و البته زیبا توجه کنید.

6 خرداد 1399

چوب پلاست (پلی وود) چیست و در کجا استفاده میشود؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی توجه به استفاده از پلاستیک های مصرف شده بیشتر شده است و حتی در صنایع ساختمانی نیز برای خود کاربردهای فراوانی پیدا نموده اند، مصالحی که به مصرف بهینه مواد اولیه یاری فراوان میکنند و در عین حال مقرون به صرفه و با دوام هستند،...

5 خرداد 1399

فوم بتن چیست و چرا باید از ان استفاده کرد؟

این سال ها با وجود زلزله های ویرانگر و اتفاقات مختلفی که افتاده است، میل به مقاوم سازی، سبک سازی و ایمن سازی ساختمان ها بیشتر از قبل شده است، یکی از مصالحی که علاوه بر افزایش ایمنی به سبک بودن یک ساختمان یاری میکند فوم بتن میباشدف در ادامه بیشتر دز مورد...

5 خرداد 1399

چگونگی ترمیم نمای ساختمان

ترمیم نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش های بازسازی ساختمان است. نمای ساختمان اولین بخشی است که افراد از یک ساختمان می بینند. همین نما می تواند تاثیر عمیقی بر حس و حال آنها نسبت به آن ساختمان داشته باشد.

5 خرداد 1399

هفتمین مرحله مرمت و بازسازی پل تاریخی بریم باشت انجام می گردد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز آدینه 2 خرداد ماه 99 در بازدید از پل تاریخی بریم شهرستان باشت گفت: عملیات اجرایی هفتمین مرحله مرمت بنای تاریخی پل بریم در شهرستان باشت در جنوب این استان به زودی شروع می گردد.

5 خرداد 1399

نکته های مهم در طراحی ویلا و بازسازی آن

ویلاها مقصدهایی هستند برای کسب آرامش و کمی دور شدن از روزمرگی شهرهای شلوغ. به همین خاطر طراحی ویلا اهمیت فوق‌العاده ای دارد. در زمان بازسازی شما می توانید انتخاب هایی را انجام دهید که این محیط بیرون شهری را بیشتر از همیشه دلپذیر و جذاب کند.

4 خرداد 1399

به کارگیری فناوری در بازسازی ساختمان

فناوری در تمامی زمینه ها در حال پیشرفت است. خانه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. هر روز تکنولوژی های فراوانی برای بالا بردن سطح زندگی معرفی می شوند. بازسازی ساختمان یا انجام تعمیرات کلی و جزئی فرصتی عالی به شما می دهد تا از این فناوری ها استفاده کنید.

4 خرداد 1399

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی انواع مختلفی دارد، اما بدون شک سبک مدرن از جایگاه و اعتبار بسیاری در میان علاقه‌مندان به بازسازی ساختمان برخوردار است. البته برای داشتن یک طراحی مدرن شما باید نکته های مهمی را در نظر داشته باشید.

2 خرداد 1399

نکته هایی مهم در تغییر دکوراسیون داخلی (بخش یک)

تغییر دکوراسیون خانه به شما کمک می کند از فضای در دسترس تان بهترین بهره را برده و همچنین در محیطی زندگی کنید که بیشترین تطابق را با سلیقه و معیارهایتان دارد. اینجا است که مجموعه با تجربه ما آماده است با ارائه راهکارهای مختلف شما را به مقصودتان برساند.

1 خرداد 1399

نکته هایی مهم در تغییر دکوراسیون داخلی (بخش دو)

در بخش اول به چند تا از نکته های مهم در مورد تغییر دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان اشاره کردیم؛ نکته هایی که توجه به آنها به شما کمک می کند بهترین و ایده ال ترین محیط برای زندگی را در دسترس داشته باشید. در ادامه در مورد نکته های دیگر صحبت می کنیم.

1 خرداد 1399

اهمیت طراحی در بازسازی ساختمان

طراحی درست در فرایند بازسازی ساختمان شما را به سمت نتیجه مطلوبتان سوق داده و باعث می شود هزینه ای که صرف می کنید شما را به خانه دلخواهتان برساند. برای داشتن یک طراحی خوب شما باید کار بازسازی خانه خود را به دست افراد حرفه ای بسپارید؛ کسانی که تجربه کافی...

31 اردیبهشت 1399
تعداد: (183)