همه اخبار و مقاله ها

آشنایی با انواع شیر آلات برای بازسازی ملک

تعویض شیرآلات میتواند بخش مهمی از فرایند بازسازی باشد زیرا هم اهمیت بهداشت و سلامتی باید لحاظ شود هم زیبایی و همخوانی با طرح بازسازی را داشته باشد.

30 خرداد 1400

آشنایی با نرده پلکسی گلس

اگر در فرایند بازسازی ساختمان تمایل به جایگزینی نرده ها دارید پلکسی گلس میتواند از گزینه های خوب شما باشد.

29 خرداد 1400

استفاده از آینه کاری در بازسازی

آینه کاری از گذشته جز هنرهای شاخص معماری ایرانی به شمار می رفته است. به نوعی می توان گفته ایرانی ها در این زمینه در دنیا پیشرو و استاد بوده اند. اجرای آینه کاری نوعی از تزیین در بازسازی ساختمان است که با استفاده از چسباندن قطعات مختلف آینه که می تواند در...

28 خرداد 1400

آشنایی با موارد استفاده از سنگ مصنوعی در نمای ساختمان

سنگ مصنوعی از متریال های استفاده شده در نمای درونی و بیرونی ساختمان است که میتواند در فرایند بازسازی خانه به زیباسازی بیشتر کمک نماید.

26 خرداد 1400

نمای خشک چیست و مزایا و معایب آن کدام است؟

نمای خشک به عنوان سیستم های به روز نماسازی که با نصب سنگ به روش خشک در دهه هفتاد میلادی برای اولین بار در کشور آمریکا جهت برج های بلند طراحی و مورد استفاده قرار گرفت یکی از روش های نوین و منطبق با استانداردهای جدید ساختمانی بود که این روش ها در دهه هفتاد...

25 خرداد 1400

آشنایی با پوشش بلکا در بازسازی ملک

یکی از پوشش هایی که میتوانید به جای رنگ آمیزی ساده در فرانید بازسازی در نظر بگیرید، بلکا (belka) میباشد، در ادامه با انواع بلکا نیز آشنا خواهیم شد.

14 خرداد 1400

ایمنی ساختمان و خطرات عمده

استانداردهای مختلفی برای ایمن سازی ساختمان توسط نهادهای دولتی در نظر گرفته شده است اما بخشهایی از ساختمان هستند که خطرات بیشتری دارند ما در ادامه برایتان خواهیم گفت که لازم است در فرایند بازسازی نیز به انها توجه داشت.

12 خرداد 1400

پرخرجترین بخشها در ساخت ساختمان

یکی از مواردی که میتواند در مدیریت هزینه پروژه های ساختمانی دانستن بخشهای پر هزینه تر میباشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

11 خرداد 1400

با اجزای اساسی ساختمان آشنا شویم

در این مقاله سعی خواهیم کرد شما را با اجزای کلی ساختمان آشنا کنیم.

10 خرداد 1400

چطور روف گاردن را آب بندی می کنند؟ (عایق، جلوگیری از نشتی و ایزوله سازی روف گاردن)

روف گاردن از جمله محوطه سازی های شیک محسوب میشود که این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده است، اما آیا میدانید که اگر این کار با بی دقتی انجام شود ممکن است باعث خسارتهایی به سطح زیرینش شود، در ادامه با روشهای آب بندی روف گاردن آشنا خواهیم شد.

8 خرداد 1400

انواع کابینت آشپزخانه در عملیات بازسازی

انتخاب کابینت آشپزخانه از ان قسمت هایی از فرایند بازسازی آپارتمان است، که اثرگذاری فراوانی در عالی به نظر رسیدن همه چیز دارد، پس در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از محبوبترین انواع کابینت را با هم بررسی کنیم.

31 اردیبهشت 1400

طراحی و تغییر دکوراسیون ویلا

بعضی موقع با رعایت نکته ها و قوانین ساده دکوراسیون تغییرات اساسی ای در ظاهر یک محیط بوجود می آید، ما در ادامه برایتان از نکته های طراحی دکوراسیون ویلا خواهیم گفت.

30 اردیبهشت 1400

انتخاب قرنیز در بازسازی

از دیگر مواردی که میتواند در بازسازی آپارتمان انتخابهای ما را گسترده تر کند، بحث قرنیز است که نیاز است در ادامه آن را بررسی کنیم.

28 اردیبهشت 1400

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

27 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت هایگلاس (high gloss) در عملیات بازسازی

کابینت هایگلاس (high gloss) از انواع متریالهایی میباشد که میتواند در بازسازی آشپزخانه جلوه بهتری به آن دهد در ادامه به ویژگی های کابینت "های گلاس" خواهیم پرداخت. 

26 اردیبهشت 1400

دکوراسیون به سبک فنگ شویی ثروت

قبلا در مورد فنگ شویی برایتان گفته بودیم، اما اینبار میخواهیم در مورد اثر آن بر ثروت بگوییم.

23 اردیبهشت 1400

اصول اولیه طراحی یک ویلا

ساخت و طراحی یک ویلا به عنوان محلی که ما آن را برای استراحت و گذراندن تعطیلات میشناسیم، اصولی دارد که اگر در اجرای آنها از یک معمار حرفه ای کمک گرفته باشید، نتیجه مطلوبی خواهید گرفت. در ادامه با نکات اولیه طراحی ویلا آشنا خواهیم شد.

23 اردیبهشت 1400

توصیه هایی برای بازسازی سرویس بهداشتی

به خاطر وجود شیرآلات و رطوبت دائمی، سرویس های بهداشتی عموما زودتر از باقی بخش های ساختمان دچار فرسودگی می شوند. به همین خاطر بازسازی سرویس بهداشتی اهمیت فراوانی دارد. در ادامه نکته هایی مهم در مورد این بازسازی را با هم مرور می کنیم.

23 اردیبهشت 1400

پنت هاوس (Penthouse) چیست؟

اگر به بالاترین طبقه برجها توجه کرده باشید متوجه تفاوتی که با طبقات پایینتر دارد شده اید، این طبقات مجلل پنت هاوس نامیده میشوند، در ادامه به معرفی پنت هاوس خواهیم پرداخت.

21 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت ممبران در بازسازی ملک

اینکه در این مقاله قصد داریم از کابینت ممبران و کاربرد ان در بازسازی اپارتمان و ساختمان برایتان بگوییم به ویژگی های خاص این نوع کابینت برمیگردد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

18 اردیبهشت 1400
تعداد: (374)