همه اخبار و مقاله ها

بازسازی ساختمان از ابتدا تا انتها

هر فضایی دیگر در خانه مانند گذشته کار نمی‌کند نیاز به بازسازی دارد. در این مقاله شما را با بهترین روش بازسازی ساختمان از ابتدا تا انتها آشنا خواهیم کرد.

28 دی 1398

عایق صدا کردن در بازسازی ساختمان

یکی از انواع بازسازی ساختمان عایق صدا کردن اتاقهای آن است. با این کار از دست صداهای زننده خودروها، سیستم‌های صوتی خودروها و صدها نوع صدای زننده دیگر راحت خواهید شد. با این وجود، می‌توانیم با عایق صدا کردن کل خانه یا حداقل بخش‌هایی از آن، حجم قابل ‌توجهی...

28 دی 1398

مزیت های بام سبز

روف گاردن یا بام سبز یکی از جدیدترین بازیگران عرصه حفظ محیط زیست و بازگرداندن طبیعت به داخل شهرهای مدرن است. وجود این فضاهای سبز و دلنشین، باعث نشاط ساکنان ساختمان و در ابعاد بزرگتر ایجاد شهرهایی تمیزتر و سالم تر می‌شود.

25 دی 1398

چگونه بازسازی مطب پزشک را انجام دهیم؟

اگر برای بسیاری از ساختمان ها، بازسازی جنبه زیباسازی و تغییر حال و هوای یک فضا را داشته باشد، برای کلینیک ها و مطب های پزشکی وجود ساختمان هایی تمیز، نو و بدون آسیب از واجب‌های فعالیت است. به همین خاطر است که بازسازی ساختمان های پزشکی مانند مطب ها و کلینیک...

23 دی 1398

چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟

حتی جذاب ترین اجراها از مشهورترین هنرمندان، در یک سالن غیر مدرن و شلخته، مخاطب را پس می‌زند؛ در نتیجه بازسازی تئاترها و محل های نمایش بهترین راه برای جذب گروه‌های نمایشی برای اجرا و همچنین مخاطبان علاقه‌مند به هنر به سالن ها است.

22 دی 1398

تخمین هزینه بازسازی ساختمان را چگونه انجام دهیم؟

یکی از مهم ترین مراحل بازسازی ساختمان تخمین هزینه ها است. قبل از این که کارها شروع شوند، تخمین هزینه بازسازی ساختمان به شما اجازه می دهد بدانید می توانید طرحهای خود را تا چه مرحله‌ای پیش ببرید و هزینه های ضروری و سلیقه ای را از هم جدا کنید.

21 دی 1398

اجرای درست بازسازی ساختمان

برای اجرای بازسازی، ساختمان نیاز به تحقیق و بررسی و پرس و جو از افراد مجرب دارید. در اجرای بازسازی باید به نکاتی توجه کنید که در این مقاله گردآوری شده است.

20 دی 1398

مزایا و معایب روف گاردن

اجرای روف گاردن در پشت بام و تراس باعث استفاده از تمام ظرفیت های ساختمان می شود. روف گاردن معایب و مزایایی دارد که در این مقاله بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

15 دی 1398

برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

برادران اسکات با برنامه تلویزیونی جذابشان شهرتی جهانی پیدا کرده‌اند؛ برنامه ای که در آن به افراد مختلف کمک می کنند با خرید یک خانه قدیمی و با بازسازی آن به خانه رویایی خود دست پیدا کنند. هزینه ای که خریداران بابت خرید یک خانه قدیمی و بازسازی آن صرف می...

12 دی 1398

برنامه ایتالیا برای بازسازی ساختمان های قدیمی

برای بسیاری از گردشگران و مردم نقاط مختلف جهان، کشور ایتالیا به خاطر سازه های فوق العاده زیبا و تاریخیش شناخته شده است. اما سرپا بودن این سازه های گاها چند هزار ساله، به لطف برنامه منسجم بازسازی ساختمان های قدیمی در این کشور بوده است.

8 دی 1398

نکات بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در لیست بازسازی ساختمان همواره نام سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد. کاشی کاری، تعویض لوله ها و افزایش دکوراسیون تنها بخش‌هایی از این نوع بازسازی هستند.

8 دی 1398

مراحل اجرایی روف گاردن

روف گاردن شامل بخش های پوشش گیاهی، محیط کشت، زهکش، محافظ و عایق می شود که در این مقاله به معرفی هر یک از آنها پرداخته ایم.

7 دی 1398

بازسازی ساختمان چه مراحلی دارد؟

بسیاری دوست دارند تا ساختمان قدیمی خود را بازسازی کنند تا بتوانند در فضایی آرامش بخش و دلنشین مطابق با استانداردهای روز زندگی کنند، اما سوال اصلی این است که بازسازی ساختمان چه مراحلی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا این مراحل را مرور کنیم.

27 آذر 1398

چگونه گچ دیوار را ترمیم کنیم؟

گچ معمول ترین پوشش برای دیوارهای داخل ساختمان است. یکی از خصوصیات عالی این پوشش امکان ترمیم آن در ابعاد کوچک و با هزینه پایین است. در ادامه دلایل تخریب گچ و راه های ترمیم آن را برای بازسازی ساختمان بررسی می کنیم.

27 آذر 1398

استفاده از رنگ ها در دکوراسیون داخلی

رنگ ها نقشی بسیار مهم در دکوراسیون داخلی دارند؛ آنها تعیین کننده حال و هوای یک ساختمان هستند و می توانند تاثیری مستقیم بر روحیه ساکنان یک خانه یا کارکنان یک واحد تجاری داشته باشند. شناخت رنگ ها قدم اول برای استفاده درست از آنها در طراحی خانه یا هر مکان...

26 آذر 1398

طراحی ویلا دوبلکس

داشتن یک ویلای دوبلکس، لذت بودن در این خانه بیرون شهری را دو چندان می کند؛ به خصوص وقتی به درستی و با فکر طراحی و ساخته شود. طراحی ویلای دوبلکس امکاناتی را در اختیار ساکنانش قرار می دهد که در ویلاهای یک طبقه وجود ندارند. این نوع ویلاها برای خانواده ها یک...

25 آذر 1398

طراحی ویلا چگونه باید باشد؟

ویلاها همواره گزینه هایی برای دور شدن از زندگی روزمره شهری و بودن در فضایی آرامش بخش بوده اند؛ مکان هایی که ساخته می شوند تا بتوانند این تجربه متفاوت از زندگی را هر چند برای دوره ای کوتاه به صاحبانشان ارائه دهند. به همین خاطر است که طراحی ویلا نیازمند...

24 آذر 1398

بازسازی آشپزخانه چه مراحلی دارد؟

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای است؛ بخشی که زمان زیادی در آن سپری شده و تاثیری مهم بر آسایش و آرامش ساکنان یک خانه دارد. بازسازی آشپزخانه به شما این فرصت بی نظیر را می دهد تا این فضا را مطابق با سلیقه و نیازهایتان تغییر داده و یکی از پر کاربردترین...

24 آذر 1398

بازسازی ساختمان به سبک مینیمال

بسته به سبک بازسازی ساختمان برای اجرا نیاز به طرح ها و امکانات متفاوتی نیاز دارید. سبک مینیمال یکی از سبک های بازسازی ساختمان است که در این مقاله به معرفی آن پرداخته ایم.

24 آذر 1398

نکاتی قبل از بازسازی ساختمان باید به آنها توجه کنید

قبل از بازسازی ساختمان باید در برآورد هزینه، انتخاب درست پیمانکار و انتخاب بخش هایی که برای بازسازی انتخاب کرده اید با دقت بالایی عمل کنید.

21 آذر 1398
تعداد: (70)