معماری و عمران

تعویض پنجره های قدیمی در بازسازی ساختمان

پنجره های قدیمی معایب زیادی دارند که از آن جمله می توان به ایمنی پایین، خطرناک بودن به خاطر نوع شیشه های مورد استفاده در آنها و همچنین کارایی بسیار ضعیف در ایجاد عایق حرارتی و صوتی اشاره کرد. پس بهتر است در بازسازی ساختمان به فکر تعویض آنها باشید.

22 تیر 1399

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی ساختمان

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

22 تیر 1399

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

شاید فضای کوچکی باشد اما وقتی نوبت به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام برسد، می بینید که انتخاب های زیادی پیش رو دارید و کارهای زیادی را باید انجام دهید. در ادامه می خواهیم برخی از نکات مهم در مورد این بازسازی را با شما در میان بگذاریم.

18 تیر 1399

مزایای پنجره دوجداره در بازسازی ساختمان

وقتی در حال بازسازی ساختمان هستید، یکی از بخش هایی که قدیمی بودنشان بیشتر از همه به چشم می آید پنجره ها هستند. پنجره های قدیمی عایق خوبی در برابر صدا و حرارت نیستند و به خاطر نوع ساختشان خیلی وقت ها مخاطره انگیز هم هستند.

18 تیر 1399

بازسازی آپارتمان قدیمی

مانند دیگر انواع ساختمان ها، آپارتمان ها هم به بازسازی نیاز پیدا می کنند. گاهی این بازسازی محدود به یک واحد است، گاهی کل ساختمان را شامل می شود. نکته های مهمی وجود دارند که باید آنها را رعایت کرد تا بهترین نتیجه از این سرمایه گذاری به دست آید.

16 تیر 1399

بازسازی آشپزخانه و اتاق خواب

برای یک زندگی آرام تمام بخش های خانه باید عملکردی عالی داشته باشند. با این حالت می توان گفت که آشپزخانه و اتاق خواب اهمیت ویژه ای دارند. بازسازی آشپزخانه و اتاق خواب شروعی خوب برای بازگرداندن انرژی به خانه هست.

16 تیر 1399

بازسازی ساختمان برای تغییر کاربری

تغییر کاربری یکی از دلایل برای بازسازی ساختمان قدیمی است. غیر از مجوزهای لازم شما باید به نکته های خیلی مهمی در زمان این کار توجه کنید، نکته هایی که رعایت شان باعث می شود بهترین نتیجه حاصل شود.

14 تیر 1399

قواعد بازسازی خانه

برای هر کاری آشنایی با قواعد و اصول کار ضروری است. بازسازی ساختمان هم از این قاعده مستثنی نیست. شما باید کار را به دست افرادی بسپارید که این قواعد را می دانند و می توانند به خوبی کار را به انجام برسانند.

11 تیر 1399

چرا بازسازی ساختمان را انجام دهیم؟

دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می شوند شما بخواهید بازسازی ساختمان را انجام دهید اما شاید مهمتر از همه بحث ایمنی است. در ادامه می خواهیم در مورد بازسازی خانه با شما صحبت کنیم و نکاتی را یادآور شویم.

11 تیر 1399

ایده های بازسازی خانه

در بازسازی خانه شما بخش های مختلفی در پیش رو دارید که باید به آنها توجه کنید. هر کدام از این بخش ها را می توانید به روش ها و با فاصله مختلف بازسازی کنید. در ادامه می خواهیم ایده های مختلفی را با شما در این بگذاریم که برای بازسازی ساختمان به کار می آیند.

10 تیر 1399

بازسازی خانه حرفه ای و بدون اشتباه

بازسازی ساختمان از آن دست کارهایی است که اگر به دست افراد حرفه ای انجام نشود، می تواند اشتباهات فراوانی را به همراه آورد و باعث شود بودجه شما از بین برود. به همین خاطر برای جلوگیری از بروز اشتباهات باید این کار را به دست افراد متخصص بسپارید.

8 تیر 1399

برخی اشتباه ها در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان کاری است که نیازمند توجه فراوان است. به همین خاطر این کار باید توسط افراد حرفه ای متخصص انجام شود. اشتباهات بازسازی می تواند باعث از بین رفتن هزینه ها و زمان شود. در ادامه می خواهیم برخی از اشتباهات رایج در این حوزه را بررسی کنیم.

7 تیر 1399

ضرورت بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان قدیمی یکی از ضرورت های شهرهای امروزی است، چرا که وجود ساختمان های قدیمی علاوه بر تخریب چهره شهر می تواند آسیب هایی به شهروندان بزند. به همین خاطر این ساختمان ها باید به بهترین شکل بازسازی شوند.

6 تیر 1399

بازسازی ساختمان اداری

ساختمان های اداری محل رفت و آمد افراد زیادی در طول روز هستند، به همین خاطر ایمنی و زیبایی این ساختمان ها بسیار مهم است. در ادامه نکته های مهمی را در مورد بازسازی ساختمان اداری بررسی می کنیم.

4 تیر 1399

بازسازی خانه دوبلکس

خانه های دوبلکس مزایا و معایب مختلفی دارند، با این وجود نمی توان پنهان کرد که این خانه ها جذابیت ویژه ای دارند. نکات مهمی را باید در زمان طراحی خانه دوبلکس رعایت کرد؛ همچنین در زمان بازسازی. در ادامه بازسازی خانه دوبلکس را بررسی می کنیم.

2 تیر 1399

نگاهی به بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان قدیمی اهمیت فراوانی دارد، چرا که هرگونه نقص در این نوع ساختمان ها می تواند آسیب های زیادی را به ساکنان وارد کند. فرایند بازسازی ساختمان بخش ها و مراحل مختلف فراوانی دارد که همگی باید با بالاترین استانداردها انجام شوند.

31 خرداد 1399

مراحل مختلف بازسازی خانه

بازسازی خانه مراحل مختلفی دارد و کار پیچیده ای به حساب می آید، به همین خاطر شما باید همیشه به افراد حرفه ای در این زمینه اعتماد کنید تا بهترین نتیجه را از هزینه ای که می کنید به دست آورید. در ادامه در مورد مراحل بازسازی صحبت می کنیم.

31 خرداد 1399

بازسازی نمای ساختمان چگونه است؟

نمای ساختمان یکی از بخش های مهم هر ساختمانی است، چرا که این بخش اولین جایی است که مخاطب با آن برخورد می کند. تمیزی و سالم بودن آن اهمیت فراوانی دارد، در نتیجه بازسازی نمای ساختمان هم اهمیت بالایی پیدا می کند.

30 خرداد 1399

نکاتی در مورد بازسازی نمای ساختمان

نمای ساختمان مانند هر بخش دیگری از ساختمان به تعمیر و بازسازی نیاز پیدا می کند. به خصوص این که این بخش در معرض عوامل محیطی مانند نور خورشید و باران و برف قرار دارد. برای بازسازی نمای ساختمان نکته های مهمی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد.

29 خرداد 1399

ایده هایی برای بازسازی سقف اتاق کودک

اتاق کودک بخشی است که در زمان بازسازی ساختمان باید توجه زیادی به آن بکنید. کودک مدت زیادی را در این اتاق سپری می کند و اگر محیطی خوشایند در اختیارش بگذارید، او هم اوقاتی خوش را در آن سپری خواهد کرد.

27 خرداد 1399
تعداد: (198)