سبک زندگی

پارتیشن اداری و کاربرد آن در بازسازی اداری

یکی از ابزارهای مفید در تقسیم بندی فضای ادارات پارتیشن اداری (تفکیک کننده فضا) میباشد. این سیستم تقسیم بندی در معماری دفاتر فلت بیشترین کاربرد را دارند، در ادامه بیشتر با این سبک از تقسیم فضای دفتر کار در بازسازی ساختمان اداری آشنا خواهیم شد.

17 شهریور 1400

آیا پنجره چوبی همچنان در ساخت و ساز کاربردی است؟

امروزه شاید کمتر از چوب برای پنجره ها استفاده گردد، اما در مواردی با رعایت نکات و ارزیابی های فنی و منطقه از این چوب در پنجره ها استفاده میگردد.

17 شهریور 1400

سنگ تراورتن چیست؟ (تاریخچه و کاربردها)

سنگ های تراورتن از عناصر مهم و اساسی در طراحی کف و دیوارهای داخلی به حساب می آیند و سهم بسیار قابل توجه ای در علم طراحی رنگ ها و دیزاین داخلی ساختمان دارند. امروزه با توجه به محل قرار گیری سنگ ها در ساختمان (به عنوان مثال نمای ساختمان، دیوارهای داخلی، کف...

16 شهریور 1400

کاربرد پرده کرکره ای در دکوراسیون منزل

پرده کرکره یکی از پرکاربردترین عناصر دکوراسیون منزل می باشد، زیرا علاوه بر ایجاد زیبایی باعث حفظ حریم و ایجاد یک فضای خصوصی و بعلاوه کنترل نور ورودی منزل می گردد. یکی از مهمترین این محصولات کرکره ها یا پرده های بالا رونده می باشد که دارای انواع فلزی،...

14 شهریور 1400

نمای کامپوزیت ساختمان چیست؟ انواع کامپوزیت، مزایا و معایب ، کاربرد و نحوه اجرای آن چیست؟

شاید این روزها نام نمای کامپوزیت ساختمان را شنیده باشید، روشی جدید برای زیباسازی ساختمان اما این نوع نما چه ویژگی هایی دارد.

6 شهریور 1400

برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟

در فرایند بازسازی انتخاب یک کفپوش مناسب برای بخش هایی همانند تراس و بالکن میتواند به زیبایی و کارایی عملکرد بازسازی بی انجامد.در ادامه با انواع کفپوش مناسب تراس و بالکن آشنا خواهیم شد.

5 شهریور 1400

تعویض کلید و پریز در بازسازی و انواع آنها

از مواردی که احتمالا در هنگام بازسازی یا تغییر در دکوراسیون لازم به بازبینی و تعویض است کلید و پریز برق میباشد در ادامه بیشتر با این مقوله آشنا خواهیم شد.

4 شهریور 1400

استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه

اگر استفاده از کفپوش پارکت و لمینت انتخاب شما بریا بازسازی کف خانه است، در ادامه با ما همراه باشید، تا از مزایا یا معایب این نوع کفپوش آگاهی پیداکنید.

23 مرداد 1400

با انواع کفپوش آشنا شویم

یکی از مواردی که میتوانید در بازسازی ساختمان تغییر دهید کفپوش است که در واقع به پوششی گفته می گردد که از آن برای کف ساختمان استفاده می گردد، کفپوش می گویند.

6 مرداد 1400

سنگ مصنوعی کوارتز چیست و چه کاربردهایی در بازسازی دارد

کوارتز نوعی سنگ مصنوعی است که در نمای داخلی استفاده میشود در ادامه بیشتر از آن برایتان خواهیم گفت.

19 تیر 1400

از چه فلزاتی در صنعت ساختمان استفاده میشود؟

فلزات این روزها در بخش های مختلفی از یک ساختمان به کار میروند، اما ما بیشتر از این سه نوع فلز که در ادامه بحث خواهیم کرد استفاده میکنیم.

14 تیر 1400

انواع کابینت آشپزخانه در عملیات بازسازی

انتخاب کابینت آشپزخانه از ان قسمت هایی از فرایند بازسازی آپارتمان است، که اثرگذاری فراوانی در عالی به نظر رسیدن همه چیز دارد، پس در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از محبوبترین انواع کابینت را با هم بررسی کنیم.

31 اردیبهشت 1400

طراحی و تغییر دکوراسیون ویلا

بعضی موقع با رعایت نکته ها و قوانین ساده دکوراسیون تغییرات اساسی ای در ظاهر یک محیط بوجود می آید، ما در ادامه برایتان از نکته های طراحی دکوراسیون ویلا خواهیم گفت.

30 اردیبهشت 1400

انتخاب قرنیز در بازسازی

از دیگر مواردی که میتواند در بازسازی آپارتمان انتخابهای ما را گسترده تر کند، بحث قرنیز است که نیاز است در ادامه آن را بررسی کنیم.

28 اردیبهشت 1400

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

27 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت هایگلاس (high gloss) در عملیات بازسازی

کابینت هایگلاس (high gloss) از انواع متریالهایی میباشد که میتواند در بازسازی آشپزخانه جلوه بهتری به آن دهد در ادامه به ویژگی های کابینت "های گلاس" خواهیم پرداخت. 

26 اردیبهشت 1400

دکوراسیون به سبک فنگ شویی ثروت

قبلا در مورد فنگ شویی برایتان گفته بودیم، اما اینبار میخواهیم در مورد اثر آن بر ثروت بگوییم.

23 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت ممبران در بازسازی ملک

اینکه در این مقاله قصد داریم از کابینت ممبران و کاربرد ان در بازسازی اپارتمان و ساختمان برایتان بگوییم به ویژگی های خاص این نوع کابینت برمیگردد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

18 اردیبهشت 1400

رویکرد مدرن در بازسازی خانه قدیمی

یکی از اهداف اصلی بازسازی ساختمان قدیمی، بازگرداندن ایمنی و سلامت به آن ساختمان و ایجاد محیطی راحت برای زندگی ساکنان است. اما این به معنی نیست که شما باید همان سبک و سیاق و طراحی قدیمی را نوسازی کنید. می توانید همزمان یک سبک مدرن مانند سبک مینیمال را برای...

16 اردیبهشت 1400

انواع پلان در ساختمان سازی را بشناسیم

برای ساخت و ساز ساختمان های مختلف، توجه به زیباسازی آپارتمان ها از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. به واقع هم دکوراسیون داخلی و هم دکوراسیون خارجی، می بایست در بهترین فرم خود قرار داشته باشند تا بتوان یک ساختمان بسیار شکیل و زیبایی را در اختیار داشت.

23 فروردین 1400
تعداد: (75)