سبک زندگی

انواع کابینت آشپزخانه در عملیات بازسازی

انتخاب کابینت آشپزخانه از ان قسمت هایی از فرایند بازسازی آپارتمان است، که اثرگذاری فراوانی در عالی به نظر رسیدن همه چیز دارد، پس در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از محبوبترین انواع کابینت را با هم بررسی کنیم.

31 اردیبهشت 1400

طراحی و تغییر دکوراسیون ویلا

بعضی موقع با رعایت نکته ها و قوانین ساده دکوراسیون تغییرات اساسی ای در ظاهر یک محیط بوجود می آید، ما در ادامه برایتان از نکته های طراحی دکوراسیون ویلا خواهیم گفت.

30 اردیبهشت 1400

انتخاب قرنیز در بازسازی

از دیگر مواردی که میتواند در بازسازی آپارتمان انتخابهای ما را گسترده تر کند، بحث قرنیز است که نیاز است در ادامه آن را بررسی کنیم.

28 اردیبهشت 1400

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

27 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت هایگلاس (high gloss) در عملیات بازسازی

کابینت هایگلاس (high gloss) از انواع متریالهایی میباشد که میتواند در بازسازی آشپزخانه جلوه بهتری به آن دهد در ادامه به ویژگی های کابینت "های گلاس" خواهیم پرداخت. 

26 اردیبهشت 1400

دکوراسیون به سبک فنگ شویی ثروت

قبلا در مورد فنگ شویی برایتان گفته بودیم، اما اینبار میخواهیم در مورد اثر آن بر ثروت بگوییم.

23 اردیبهشت 1400

استفاده از کابینت ممبران در بازسازی ملک

اینکه در این مقاله قصد داریم از کابینت ممبران و کاربرد ان در بازسازی اپارتمان و ساختمان برایتان بگوییم به ویژگی های خاص این نوع کابینت برمیگردد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

18 اردیبهشت 1400

رویکرد مدرن در بازسازی خانه قدیمی

یکی از اهداف اصلی بازسازی ساختمان قدیمی، بازگرداندن ایمنی و سلامت به آن ساختمان و ایجاد محیطی راحت برای زندگی ساکنان است. اما این به معنی نیست که شما باید همان سبک و سیاق و طراحی قدیمی را نوسازی کنید. می توانید همزمان یک سبک مدرن مانند سبک مینیمال را برای...

16 اردیبهشت 1400

انواع پلان در ساختمان سازی را بشناسیم

برای ساخت و ساز ساختمان های مختلف، توجه به زیباسازی آپارتمان ها از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. به واقع هم دکوراسیون داخلی و هم دکوراسیون خارجی، می بایست در بهترین فرم خود قرار داشته باشند تا بتوان یک ساختمان بسیار شکیل و زیبایی را در اختیار داشت.

23 فروردین 1400

تفاوت آینه کاری سنتی و آینه کاری مدرن

در آینه کاری مدرن قطعات آینه ها بسیار بزرگتر بوده و در اشکال مختلف طراحی و فراوری می گردد در صورتیکه در آینه کاری سنتی قطعات کوچکتر بوده و توسط دست بریده می شوند.

8 دی 1399

سبک معماری روستیک و المان های آن را بشناسیم

سبک معماری روستیک، از آن سبک های ساده و بی غل و غش است که به دل هرکسی می نشیند. با اضافه کردن المان های معماری روستیک خانه ای گرم و صمیمی خواهید داشت. با هم این المان ها را آنالیز می کنیم.

8 دی 1399

آشنایی با فنگ شویی خانه

برای فنگ شویی خانه باید نکاتی چون خلاص شدن از آشفتگی ها و استفاده مناسب از نور و عناصر فنگ شویی را به کار برد. این نکات به شما یاری می نمایند تا به ایجاد فضای دلخواهتان در خانه رسیده و انرژی خوبی از فنگ شویی خانه تان دریافت کنید.

8 دی 1399

برای بازسازی سرویس بهداشتی چه کار باید کرد؟

بازسازی سرویس بهداشتی (دستشویی، توالت) کاری کوچک نیست! بنابراین قبل از کندن کاشی‌ها و تغییر سیستم لوله‌ کشی و هرگونه برنامه‌ریزی برای بازسازی سرویس بهداشتی، ارزیابی فضای موجود گام نخست است. به این معنا که دقیقاً چه چیزی را می‌خواهید در این فضا بهبود...

29 آذر 1399

اجرای صحیح صفر تا صد مراحل بازسازی خانه

اجرای صحیح صفر تا صد مراحل بازسازی خانه تصمیم بزرگی است! برای این موضوع تنظیم مقدار بودجه و آنالیز احتیاجها باعث ایجاد بعضی پرسش‌های مهم می‌شود، برای مثال، بازسازی خانه شامل چه فضایی است؟ آیا تنها احتیاج به بازسازی آشپزخانه دارید و یا کل فضای خانه؟...

29 آذر 1399

بازسازی دیوار با رنگ زدن روی کاغذ دیواری

رنگ زدن روی کاغذ دیواری اغلب موضوعی بحث برانگیز است. بعضی از متخصصان نقاشی و دکوراسیون می‌گویند: نقاشی روی کاغذ دیواری نه از لحاظ راحتی در اجرا و نه از لحاظ آماده بودن سطح دیوار برای رسیدن به نتیجه دلخواه! هرگز نمی‌تواند همانند رنگ زدن یک دیوار خالی...

29 آذر 1399

آشنایی با انواع درب چوبی برای ورودی خانه

تغییر در های داخلی ساختمان از جمله فعالیت هایی است که میتواند در بازسازی به زیباتر شدن کار بی انجامد در ادامه با انواع درب های چوبی و مزایا و معایب استفاده از این نوع درها خواهیم پرداخت.

21 آذر 1399

فنگ شویی چیست و چطور آن را در خانه اجرا کنیم؟

می‌دانید فنگ شویی چیست؟ فنگ شویی متد دکوراسیون داخلی است که از کشور چین الهام گرفته شده است. این تکنیک از عناصر طبیعی و ویژگی‌های آنها استفاده می‌کند تا انرژی و حس مثبت را در فضا به حداکثر برساند.

21 آذر 1399

وابی سابی در دکوراسیون چیست؟

اگر دلتون میخواد بدونید وابی سابی چیه؟ میتونید در این مقاله همراه ما باشید. اجرای وابی سابی در دکوراسیون منزل به این معنی است که کمی از زندگی مدرن و مبلمان لوکس جدا شویم و به دنبال ذات اصلی اشیاء و خانه باشیم و زیبایی را در نقص دنبال کنیم نه کمال!

5 آذر 1399

نمای کامپوزیت ساختمان چیست؟

شاید این روزها نمای کامپوزیت ساختمان را شنیده باشید، روشی جدید برای زیباسازی ساختمان اما این نوع نما چه ویژگی هایی دارد.

5 آذر 1399

چطور کاغذ دیواری را نصب کنیم

شاید فکر کنید مگر نصب کاغذ دیواری چقدر میتواند سخت باشد که احتیاج به آموزش داشته باشد، اما توجه کنید که نصب کاغذدیواری روی سطوح مختلف ممکن است روشهای مختلفی را طلب کند که بایست از قبل با آن آشنا باشید.

4 آذر 1399
تعداد: (66)