دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

چه یک طراحی مدرن را برای دکوراسیون داخلی رستوران خود انتخاب کنید، چه یک سبک قدیمی و سنتی؛ در هر حال رستوران شما باید ظاهری شیک و تمیز داشته باشد. در این حالت است که شما می توانید انتظار آمدن تعداد زیادی مهمان را به داخل رستوران خود داشته باشید. در ادامه...

3 آبان 1399

ایده هایی عالی برای طراحی داخلی مطب

سر خط های مشخصی وجود دارند که باید در زمان طراحی دکوراسیون داخلی مطب به آنها توجه کنید؛ این که بتوانید در نهایت محیطی ایده ال، آرامش بخش، تمیز و جذاب برای بیمارانی آماده کنید که در زمان حضورشان در مطب نیاز دارند کمی از دردشان کم شود.

7 مرداد 1399

نکات مهم در مورد طراحی داخلی مطب

در میان تمام فضاهایی که نیاز به طراحی دکوراسیون دارند، مطب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند چرا که این محیط ها علاوه بر زیبایی و پاکیزگی باید حسی از آرامش را به بیماران انتقال دهند. از این رو طراحی دکوراسیون داخلی مطب را باید به افراد خبره سپرد.

6 مرداد 1399

پارتیشن بندی فضاهای اداری چگونه است؟

در طراحی مدرن به خاطر انعطاف پذیر شدن ساختمان های اداری، فضاهای این مجموعه ها بدون اتاق ساخته می شوند. به همین خاطر پارتیشن بندی گزینه در دسترس برای ایجاد محیط مناسب کارمندان است، اما این کار نیاز به توجه به نکته های فراوانی دارد.

22 تیر 1399

طراحی اتاق خواب در زمان بازسازی ساختمان

شما بازسازی ساختمان را انجام می دهید تا در محیطی آرامش بخش و راحت زندگی کنید. یکی از بخش هایی که در زمان بازسازی باید توجه ویژه به آن داشته باشید، اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شکل حرفه ای و خوب، محیطی عالی برای استراحت را به شما ارائه می...

22 تیر 1399

دکوراسیون داخلی فضاهای اداری

وجود یک محیط کار آرامش بخش و پر نشاط باعث افزایش بهره وری کارمندان می شود. به همین خاطر دکوراسیون داخلی اداری اهمیت فوق العاده بالایی دارد. برای به وجود آوردن بهترین محیط کاری نکته های فراوانی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد.

17 تیر 1399

نکته هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری

برای ایجاد یک محیط کاری خوب، نکته های فراوانی وجود دارند که باید در زمان طراحی دکوراسیون داخلی اداری به آنها توجه کرد. در ادامه می خواهیم برخی از مهم ترین آنها را با شما در میان بگذاریم.

17 تیر 1399

طراحی ویلا با چوب

وقتی صحبت از طراحی ویلا باشد، بیشتر به مصالح معمول فکر می کنیم. اما جالب است بدانید طراحی ویلا با چوب هم امکان پذیر است. ویلای چوبی مزایای متعددی هم دارد. در ادامه با هم طراحی ویلا با چوب را بررسی می کنیم.

3 تیر 1399

استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی

چمن مصنوعی انتخابی هوشمندانه برای ایجاد فضاهای دلنشین با کارآیی بالا و زیبا در زمان محوطه سازی و حیاط سازی ویلا یا باغ است. مزایای زیاد این کفپوش ها آنها را به انتخاب اول طراحان نوآور و خلاق تبدیل کرده است. در ادامه شما را با استفاده های چمن مصنوعی در...

25 خرداد 1399

دکوراسیون اتاق کودک

چندین نکته مهم را در طراحی دکوراسیون اتاق کودک با حال و هوای دخترانه بیان کردیم. در ادامه نکته های بیشتری را مرور می کنیم تا شما بتوانید بهترین و آرامش بخش ترین مکان خانه را برای کودک خود ایجاد کنید.

17 خرداد 1399

نکته هایی در مورد دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

طراحی مناسب اتاق خواب یکی از مهم ترین عوامل ایجاد آرامش و راحتی در هر خانه ای است؛ به خصوص اگر این اتاق ها برای بچه های کوچک باشند. نکته های فراوانی وجود دارند که با به کار بستن آنها برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شما می توانید محیطی خوب برای فرزند دختر...

14 خرداد 1399

طراحی آشپزخانه لوکس و مدرن

کسی نمی توانید خلاف این گزاره را تایید کند: یک آشپزخانه مدرن و لوکس می تواند یک خانه حتی معمولی را به خانه ای دوست داشتنی و کارآمد تبدیل کند. فرقی نمی کند چه آقایان چه خانم ها؛ هر کسی دوست دارد در محیطی تمیز و کارآمد آشپزی کند. پس زمانش رسیده که تغییر دکواسیون...

11 خرداد 1399

نکته هایی مهم در تغییر دکوراسیون داخلی (بخش یک)

تغییر دکوراسیون خانه به شما کمک می کند از فضای در دسترس تان بهترین بهره را برده و همچنین در محیطی زندگی کنید که بیشترین تطابق را با سلیقه و معیارهایتان دارد. اینجا است که مجموعه با تجربه ما آماده است با ارائه راهکارهای مختلف شما را به مقصودتان برساند.

1 خرداد 1399

نکته هایی مهم در تغییر دکوراسیون داخلی (بخش دو)

در بخش اول به چند تا از نکته های مهم در مورد تغییر دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان اشاره کردیم؛ نکته هایی که توجه به آنها به شما کمک می کند بهترین و ایده ال ترین محیط برای زندگی را در دسترس داشته باشید. در ادامه در مورد نکته های دیگر صحبت می کنیم.

1 خرداد 1399

چطور سقف ویلا را با چوب طراحی و اجرا کنیم؟

سقف های چوبی ما را یاد معماری های قدیم اروپایی می اندازد در واقع هم به یادگار مانده از آن دوران هستند، سقف کلیساها و آثار باستانی در شهرهایاروپا هنوز هم به همان شکل هستند.

26 اردیبهشت 1399

طراحی داخلی ویلا را به ما بسپارید

برای بهبود تجربه اقامت در یک ویلا بهتر است با یک طراحی شیک و مدرن به زیباسازی آن بپردازیم، هر چه یک ویلا دکوراسیون زیباتری داشته باشد و یا از نمای داخلی بهتری برخوردار باشد، کیفیت زندگی ساکنین را بالاتر خواهد برد.

18 اردیبهشت 1399

محوطه سازی و طراحی باغ

داشتن یک محوطه سبز بسیار فرح بخش است، مخصوصا اگر طراحی این محوطه را به یک معمار خوش ذوق سپرده باشید، زیبایی هر چه تمامتر باغ خود را به بهترین مهندسین معماری در گروه آبان بسپارید.

18 اردیبهشت 1399

آیا میدانید پتینه چیست؟

شاید دیده باشید روی بعضی سطوح دیوار از نقوش برجسته ای استفاده شده که رنگ و لعاب جالبی هم دارد و این نوع رنگ آمیزی را پتینه کاری مینامند، که ه جلوه دادن به دیوراهای تکرنگ یاری فراوانی میکند.

18 اردیبهشت 1399

برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟

برای زیبا سازی دیوارهای منزل یکی از سریع ترین و ارزان ترین راه ها استفاده از برچسب های دیواری که به نوعی می توان آن را نوعی کاغذ دیواری می توان محسوب کرد، است که در طی چند سال اخیر استفاده از این برچسبها و استیکرها در بین مردم رواج پیدا نموده و محبوبیت...

15 اردیبهشت 1399

برای دیوار خانه رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟

اینکه چطور انتخاب کنید که رنگ زدن به دیوار بهتر است یا استفاده از کاغذ دیواری میتواند به عوامل مختلفی وابسته باشد از قیمت تا مزیرت ها و معایب هر یک که در ادامه به انها خواهیم پرداخت.

14 اردیبهشت 1399
تعداد: (38)