تعمیر و بازسازی کابینت

یکی از درخواست‌ها و توقعاتی که مشتریان بعد از بازسازی ساختمان دارند کابینت نو و کاربردی‌تر از نسخه قدیم آن است. معمولا خانم­ها به زیبایی بیشتر اهمیت می‌دهند و یکی از لوازم پرمصرف آنها در خانه کابینت‌ها هستند. پس از مدتی کابینت های خانه نیاز به زیباسازی دارند و یا از اول باید طراحی و ساخته شوند. در بعضی مواقع حتی ممکن ات خانم‌ها خانه‌ای را تنها به خاطر داشتن کابینت مجهز و کامل انتخاب کنند. در بعضی مواقع نیز مدگرایان به خاطر تغییر مد و دمده شدن رنگ آن مجبور به تعویض کابینت‌های خود می‌شوند. اگر تا پیش از این خانه شما به خاطر نداشتن یک کابینت زیبا و جذاب اجاره و یا فروش نمی‌رفت و از طرف خانم ها رد می‌شد با یک بازسازی به صورت اصولی این کار برای شما راحتر خواهد می‌شود. 

تعمیر و بازسازی کابینت

به گزارش گروه ساختمانی آبان، استفاده از مواد با کیفیت در ساخت کابینت و نصب اصولی و محکم آن خیال شما ر ا برای چند سال از کابینت راحت خواهد کرد. درواقع جدا از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت کابینت اول از همه محک بستن آن می‌باشد. چرا که افتادن کابینت علاوه بر احتمال خسارت جانی خسارت مالی (خانم‌ها را از یاد نبرید!) زیادی به دنبال خواهد داشت.

برای تعویض و یا تعمیر کابینت ابتدا نیاز به مشورت با یک کابینت‌ساز دارید. اگر بخش های زیادی از کابینت نیاز به تعمیر دارند و تقریبا باید از اول ساخته شود باید مراحل طراحی کابینت را کابینت‌ساز پیش ببرید. در این صورت شرکت­های خدمات ساختمان هزینه‌ی این طراحی را یا دریافت نمی­کنند یا به صورت متراژی با شما مبلغی را توافق می‌کنند.

تعمیرات و بازسازی کابینت در بازسازی ساختمان معمولا شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعویض و تعمیر کابینت فلزی، کابینت ام دی ام و کابینت بادکرده
  • تعمیر و تعویض جک و یراق آلات کابینت

خرید لوازم مورد نیاز برای ساخت و اجرای کابینت معمولا به عهده‌ی کابینت­ساز است اما اگر این کار بر عهده شماست حتما با کابینت ساز هماهنگ کنید که قرار است چه لوازمی با چه اندازه‌ای قرار است بخرید.به "تعمیر و بازسازی کابینت" امتیاز دهید

4 کاربر به "تعمیر و بازسازی کابینت" امتیاز داده اند | 4.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیر و بازسازی کابینت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252