رفع نم و رطوبت و لوله کشی

Image
خدمات ما

رفع نم و رطوبت و لوله کشی

از گذشته ها تاکنون سعی بر آن شده است دیوار های ساختمان طوری ساخته شود تا از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری شود زیرا نم و رطوبت خسارت جبران ناپذیری را بر ساختمان وارد می کند.

از مهمترین مسائلی که در هنگام طراحی و ساخت ساختمان ها می بایست توجه ویژه ای به آنها شود، مسئله عایق بندی و جلوگیری از نم و رطوبت به فضاها و المان های داخلی ساختمان ها است. از فضاهایی که در صدر اهمیت در زمینه امکان بروز نم را در ساختمان ها پدید می آورد، بام ها هستند. که امروزه با مصالح عایق و آب بند مختلف این موضوع کاملا حل و فصل شده است.

اما در ساختمان های قدیمی با گذشت زمان و کم اثر شدن مصالح آب بندی، بخصوص در مورد سرویس های بهداشتی و یا حمام ها، امکان نشت نم و رطوبت به دیوارهای جانبی وجود دارد که برای حل این موضوع نیاز به بررسی دقیق محل نشت و استفاده صحیح از عایق مناسب است.

نکته که همیشه در هنگام بروز نم در ساختمان ها باید به آن توجه کرد، امکان دارد منشا نم و رطوبت شکستگی لوله ها و یا اینکه محل اتصالات در لوله کشی ها در صورتی که توسط پیمانکار مجرب انجام نشده باشد یکی از محتمل ترین محل هایی است که امکان بروز نشت و نم در ساختمان ها است.

گروه لوکس ساختمانی آبان با در اختیار داشتن گروه تکنسین مجرب بررسی کننده محل نم و رطوبت و همچنین اصلاح اتصالات و لوله کشی های ساختمانی و صنعتی امکان فراهم آوردن آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

به "رفع نم و رطوبت و لوله کشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع نم و رطوبت و لوله کشی"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252