هنرمندان صنایع دستی به نمایشگاه دکوراسیون داخلی میلان می روند

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این نمایشگاه که به معرفی سبک زندگی و منسوجات خانگی و صنایع دستی مناطق مختلف دنیا و همچنین آشنایی با ایده های گوناگون در بخش مد و جواهرات می پردازد از 5 تا 8 بهمن ماه سال جاری در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد.

هنرمندان صنایع دستی به نمایشگاه دکوراسیون داخلی میلان می روند

به گزارش گروه ساختمانی آبان، از بخش های گوناگون این نمایشگاه می توان به هدیه و سوغات، مبلمان و اثاثیه، سبک زندگی، باغ و فضای سبز، سرگرمی، موسیقی و... اشاره نمود.

همه ساله شرکت های مختلفی از سراسر جهان از کشورهای کانادا، آمریکا، آلمان، انگلستان، اتریش، هند، اندونزی، مراکش و... با حضور در این رویداد معتبر بین المللی به نمایش تولیدات خود می پردازند.

نمایشگاه پیش رو دومین حضور هنرمندان ایرانی است و صنعتگرانی از استان های تهران، کرمان، خراسان رضوی، همدان، اصفهان، خوزستان و زنجان در این رویداد مشارکت خواهند داشت.

با حمایت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی فضایی بالغ بر 36 متر مربع به هنرمندان ایرانی اختصاص یافته است تا محصولات خود را در حوزه زیورآلات سنتی، گلیم، چرم، نقاشی روی چوب، ملیله، تراس سنگ های نیمه قیمتی و... در معرض دید علاقه مندان قرار دهند.به "هنرمندان صنایع دستی به نمایشگاه دکوراسیون داخلی میلان می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنرمندان صنایع دستی به نمایشگاه دکوراسیون داخلی میلان می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252