ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش وپرورش را راهی بیمارستان کرد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان قزوین گفت: در حاشیه بازدید از یک کارگاه تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین به دلیل شکاف سقف کاذب یکی از انبارهای کارگاه، بازدیدکنندگان که عموماً از مدیران آموزش وپرورش استان بودند، دچار سانحه سقوط شدند.

ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش وپرورش را راهی بیمارستان کرد

به گزارش گروه ساختمانی آبان، روح الله مؤمنی - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان قزوین - در گفت وگو با خبرنگار، اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه اول آبان ماه برنامه بازدید از شرکت ها و تولیدی های شهرک صنعتی کاسپین با حضور مدیران آموزش وپرورش استان قزوین صورت گرفت که متأسفانه با حادثه روبرو شد.

وی اضافه کرد: در حاشیه بازدید از این کارگاه تولیدی لوازم التحریر در شهرک صنعتی کاسپین آبیک به دلیل شکاف سقف کاذب یکی از انبارهای کارگاه و عدم تحمل سنگینی وارد شده، بازدیدنمایندگان که عموماً از مدیران آموزش وپرورش استان بودند، دچار سانحه سقوط شدند.

وی اضافه کرد: طی این سانحه 13 نفر از بازدیدنمایندگان شامل 11 نفر از مدیران آموزش وپرورش و دو نفر از مسئولان شرکت شهرک های صنعتی مصدوم و بلافاصله به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند.

این مسئول توضیح داد: خوشبختانه هشت نفر از سانحه دیدگان به صورت سرپایی درمان و با سلامت کامل مرخص شدند و پنج نفر از مدیران آموزش وپرورش مراحل درمانی از جمله عکس برداری و آنالیز وضعیت عمومی و درمان را سپری می نمایند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان قزوین ادامه داد: در بین مصدومان دو مدیر از آموزش وپرورش الموت غربی و شرقی به دلیل شکستگی عمیق وضعیت حادتری نسبت به بقیه مصدومان دارند.

وی با اعلام اینکه حال عمومی مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین خوب است، گفت: وی تنها از ناحیه گردن دچار مصدومیت شد و در حال حاضر نیز از بیمارستان مرخص شده است.

مؤمنی اعلام نمود: این تور صنعتی در راستای دومین همایش هویت بچه ها ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی که در 25 و 26 آبان ماه در قزوین برگزار خواهد شد، انجام گرفت تا بتوانیم از ظرفیت شرکت های صنعتی استفاده کنیم.به "ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش وپرورش را راهی بیمارستان کرد" امتیاز دهید

12 کاربر به "ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش وپرورش را راهی بیمارستان کرد" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش وپرورش را راهی بیمارستان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252