چگونه چمن مصنوعی را تعمیر کنیم؟

چمن مصنوعی انتخابی عالی برای پوشش بخش هایی از ساختمان است که علاوه بر زیبایی به سطحی ایمن و با دوام نیاز دارند. نه تنها یک زمین بازی بلکه بخش هایی از پیاده راه ها و محوطه ها هم می توانند چمن مصنوعی داشته باشند.

چگونه چمن مصنوعی را تعمیر کنیم؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، چمن مصنوعی مزایایی مانند ماندگاری بالا، حذف و کاهش هزینه های مربوط به نگهداری و عدم نیاز به مراقبت روزانه دارد. در محوطه سازی خرید چمن مصنوعی در بسیاری از موارد مانند میزان مراقبت، امکان نگهداری آسان، تطبیق با شرایط مختلف آب و هوایی و طول عمر بسیار بالا به صرفه تر از چمن طبیعی است.

یکی دیگر از عوامل محبوبیت چمن مصنوعی در محوطه سازی و حیاط سازی قابلیت استفاده دائمی از آن است. برای مثال بعد از هر بازی فوتبال، چمن مصنوعی نیازی به استراحت و تنفس ندارد و می تواند به صورت مداوم در آن بازی کرد. همین مزیت های فراوان چمن مصنوعی است که باعث رشد چشمگیر استفاده از آن شده است. اگر برای محوطه سازی به دنبال چمن مصنوعی خوب هستید، باید توجه کنید  که چمن مصنوعی بر اساس جنس و کیفیت انواع زیادی دارد.

بعضی از چمن مصنوعی ها لایه محافظت کننده در مقابل اشعه ماورای بنفش دارند. این لایه برای چمن مصنوعی هایی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند استفاده می شود. پس انتخاب چمن مصنوعی مناسب در محوطه سازی و حیاط سازی به نوع کاربرد آن بستگی دارد. با گذشت زمان و با توجه به شرایط نگهداری و کیفیت چمن امکان دارد که چمن مصنوعی شما در بعضی از نقاط دچار آسیب شود.

در صورتی که کناره های چمن مصنوعی از سطح زمین جدا شده باشند، می توان با چسب مخصوص دوباره آن را مستحکم و متصل کرد. درزهای چسبی در بین الیاف یا حتی در جاهای اشتباه در صفحه چمن می توانند به صورت نامرئی تعمیر شوند.به "چگونه چمن مصنوعی را تعمیر کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه چمن مصنوعی را تعمیر کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252