ویلای پیش ساخته چیست؟

ویلا پیش ساخته یک سازه است که قابلیت اسکان دارد، تفاوت اصلی ویلای پیش ساخته با یک ویلای معمولی در این است که این سازه قابلیت حرکت و انتقال دارد و به همین دلیل آن را در خارج از مکانی که قرار است در آن نصب گردد می سازند و پس از ساخت در مکان مورد نظر نصبش می نمایند.

ویلای پیش ساخته چیست؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، در طراحی ویلا از پیش طراحی شده، باید توجه کرد که در چه شرایط آب و هوایی قرار است این نوع ویلاها استفاده و ساخته گردد. مواد اولیه در ساخت و معماری ویلا باید از بهترین مواد استاندارد باشد تا مقاومت بیشتری را در برابر هر گونه عوامل انسانی و طبیعی داشته باشد. ویلای پیش ساخته را در دو یا چندین طبقه با بهترین طراحی فضای سبز ویلا می توان ساخت.

انواع ویلا های آماده:

1.ویلای دوبلکس:

بسیاری از افراد هنگام خرید ویلا ظاهر ویلای برایشان دارای اهمیت زیادی است. از طرفی بیشتر افراد علاقه زیادی به ویلاهای دوبلکس دارند. استفاده از ویلاهای پیش ساخته این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا سازه مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

2.کانکس:

اگر دارای یک خانه هستید و تنها به فکر جایی برای گذران تعطیلات خود هستید، می توانید از این نوع سازه برای ویلاهای استفاده نمایید. این نوع ویلای آماده بسیار از نظر میزان مصرف انرژی مقرون به صرفه است و سبک وزن بوده و قابلیت حمل خواهد داشت. سایز این نوع سازه پیش ساخته از 60 الی 150 متر مربع است.

3.خانه های کوچک:

زمانی که مسئله فضای در دسترس برای ساخت ویلا آماده و همچنین بودجه در دسترس زیاد نباشد شما می توانید از این نوع سازه که دارای مساحت کمتر از 20 متر مربع است، بهره ببرید. نگران نباشید در این نوع سازه تمام موارد ایمنی و عایق و … رعایت شده است.

4.خانه های متوسط:

همان طور که از نام این خانه تعیین است برای افرادی که تنها زندگی می نمایند استفاده از این نوع ویلای پیش ساخته مناسب است. معمولا یک طبق و یا 1.5 طبقه هستند و مساحت آن ها بین 20 الی 80 متر مربع هستند. نگران کوچک بودن این فضا نباشید چرا که از کوچکترین قسمت های آن به بهترین شکل استفاده شده است.

طول عمر مفید:

بطور معمول بخاطر استفاده از آهن آلات سنگین و اجرای ضد زنگ و استفاده از ورق های گالوانیزه شده با رنگ الکترواستاتیک این سازه حداقل تا بیست سال بی نقص به عمر خود ادامه خواهد داد و تا وقتی که نخواهیم تخریبش کنیم خراب نخواهد شد.به "ویلای پیش ساخته چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ویلای پیش ساخته چیست؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلای پیش ساخته چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252