در نمایشگاه ساختمان دبی چه چیز هایی خواهیم دید

رویدادی که در کل خاورمیان بی نظیر است، نخبه های و شرکت های عظیم جهان در نمایشگاه ساختمان دبی عظیمترین دست آوردهای خود را به نمایش میگذارند، جلسات و سمینارهایی نیز در حاشیه نمایشگاه برگزار میشود که منجر به اشنایی بیشتر فعالین با مجریان عظیم صنعت ساختمان جهان میشود.

در نمایشگاه ساختمان دبی چه چیز هایی خواهیم دید

به گزارش گروه ساختمانی آبان، زمان برگزاری نمایشگاه ساختمان دبی

هر ساله در دبی امارات متحده عربی نمایشگاه بین المللی ساختمانی تحت عنوان Big 5 برگزار می گردد کهاین نمایشگاه در تاریخ پنجم آذر ماه لغایت هشتم آذر به استقبال علاقه مندان خود می رود. تاریخ میلادی نمایشگاه ساختمان دبی 26 نوامبر لغایت 29 نوامبر 2018 می باشد. از شرکت کنندگان این نمایشگاه می توان به شرکت های ساختمانی و دکوراسیون ها و همین طور ارائه دهندگان تجهیزات صنعتی ساخت و ساز اشاره کرد.

فواید حضور در نمایشگاه ساختمان دبی

حضور در نمایشگاه ساختمان دبی سبب می گردد که علاقه مندان این رشته از کسب و کار با علم روز ساختمان سازی آشنایی بیشتری پیدا کنند. همینطور شرکت کنندگان می توانند با شرکت های خارجی زمینه های همکاری متفاوتی را ایجاد کنند. نمایشگاه ساختمان دبی فرصت مناسبی را برای ارائه محصولات نوآورانه و مقرون به صرفه ایجاد می نماید که هر ساله در حدود 3000 غرفه دار را از بیش از 65 کشور در خود جای می دهد. بعلاوه در بزرگترین نمایشگاه ساختمان دبی علاقه مندان امکان شرکت در بیش از 70 کارگاه آموزشی رایگان را داشته و می توانند در کنفرانس های برتر صنعتی نیز شرکت کنند.

غرفه دارانی که در نمایشگاه ساختمان دبی حاضر می شوند محصولات خود را در معرض نمایش گذاشته و این امکان را به مشتریان و علاقه مندان آن می دهند که بتوانند هر یک از محصولات را ارزیابی کنند. حضور در این نمایشگاه نکته مثبتی است برای غرفه دارانی که قصد دارند به صورت مستقیم مشتریان خود را جذب کنند. در نمایشگاه ساختمان دبی شاهد سخنرانی افرادی سرشناس در این صنعت خواهید بود که پیرامون فناوری های ساخت و ساز گفت و گو خواهد نمود. برای افزایش فروش و توسعه کسب و کار افرادی که در حوزه ساختمان و ساخت و ساز فعالیت می کنند شرکت در این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای آنان مهیا می نماید زیرا در نمایشگاه ساختمان دبی کارگاه های آموزشی رایگانی با حضور معماران و مهندسان عمران و طراحان داخلی برگزار می گردد که می توانند از تجربیات و راه کار های آنان استفاده کنند.

درباره نمایشگاه ساختمان دبی

بهترین نمایشگاه تجاری مصالح و همچنین محصولات عمرانی و دکوراسیون در خاورمیانه نمایشگاه صنعت ساختمان دبی است. این نمایشگاه میزبانی گردهمایی متخصصین ساخت و ساز و مهندسین را به عمل می آورد و با برگزاری کارگاه های آموزشی و ارائه هزاران محصول از شرکت های مختلف و متنوع در سراسر جهان، اطلاعات بسیار گسترده و کاربردی را در اختیار مهندسین و علاقه مندان این صنعت قرار می دهد. هر یک از سمینار هایی که در این نمایشگاه برگزار می گردد از آخرین فناوری ها و نوآوری های صنعت ساختمانی پرده برداری می نماید.

همچنین نمایشگاه ساختمان دبی مناسب برای افرادی است که برای خریداری ماشین آلات عمرانی نو و کارکرده و یا محصولات مربوطه در این نمایشگاه شرکت می کنند به دلیل این که در نمایشگاه ساختمان دبی شاهد طیف وسیعی از محصولات شامل جرثقیل های برجی، مهندسی انتقال، فناوری سیالات و غیره خواهید بود. هر ساله شرکت های معتبری از کشورهای مختلف مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین و اتریش در نمایشگاه ساختمان دبی شرکت می کنند که به همین دلیل می توان انتظار داشت که آخرین و به روز ترین محصولات کل جهان در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی را مشاهده خواهید کرد.

دلایل حضور در نمایشگاه بین المللی دبی

نمایشگاه ساختمان دبی هر ساله مجمع بزرگی از مهندسان عمران و متخصصان ساختمانی داخلی و بین المللی را تشکیل می دهد. شرکت کنندگان این نمایشگاه علاوه بر این که از بروز ترین تکنولوژی ها در صنعت ساختمانی آگاه خواهند شد، می توانند هر یک از محصولات را آزمایش و تست کنند و آنها را با یکدیگر مقایسه کنند. زمینه پیشرفت در صنعت ساختمانی و دستیابی به اهداف شغلی در نمایشگاه ساختمان دبی برای شرکت کنندگان فراهم است زیرا می توانند در ده ها سمینار رایگان شرکت کنند.

طبقه بندی محصولات در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

در نمایشگاه دبی طبقه بندی محصولاتی که ارائه می شوند به توضیح زیر خواهد بود:

ماشین آلات سبک و سنگین و تجهیزات ساخت و ساز، ماشین آلات انتقال خاک، تجهیزات مورد استفاده برای سنگ فرش، لوازم ماشین آلات سنگین، ماشین آلات و تجهیزات تخریب، ابزار و ماشین آلات عمومی، قطعات و لوازم سازه و ساختمان، سازه های پیش ساخته، تجهیزات ساخت و ساز و تعمیر، تجهیزات لوله کشی، درب و پنجره و شیشه، مواد تشکیل دهنده داخلی مصالح، پوشش خارجی مصالح و عایق، بتن و سیمان و گچ، لامپ روشنایی و لوازم جانبی، اجزا و سازه های قابل حمل ساختمان، مبلمان و اثاث و....به "در نمایشگاه ساختمان دبی چه چیز هایی خواهیم دید" امتیاز دهید

5 کاربر به "در نمایشگاه ساختمان دبی چه چیز هایی خواهیم دید" امتیاز داده اند | 1.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در نمایشگاه ساختمان دبی چه چیز هایی خواهیم دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252