استفاده از پنجره دو جداره در مرمت ساختمان

بازسازی ساختمان یعنی برگرداندن یک خانه و دفتر کار به شرایطی که بتواند بهترین کارایی را برای ساکنانش داشته باشد و این یعنی استفاده از به روزترین مصالح و ابزارها. یکی از آنها پنجره دو جداره است که مزایای فراوانی دارد.

استفاده از پنجره دو جداره در مرمت ساختمان

به گزارش گروه ساختمانی آبان، پنجره دو جداره ساختمان طراحی شده تا بتواند از ورود گرد و خاک، صدا، حرارت و سرما جلوگیری کند. به بیان دیگر پنجره دو جداره عایق مناسبی برای عواملی است که به آنها اشاره کردیم. پنجره دو جداره ساختمان همچنین موجب ایجاد جلوه ای زیبا در نمای ساختمان می شود و آن را لوکس و مدرن می کند.

سابق بر این جز تحمل صدای دائمی محیط بیرون نمی توانستیم کاری انجام دهیم، اما امروزه پنجره دو جداره مانند فرشته نجات می تواند تمامی صداها را تبدیل به سکوتی دلپذیر در خانه کند. پنجره دو جداره از ورود صداهای بیرون از خانه و ساختمان به داخل جلوگیری می کند. در واقع پنجره دو جداره حس آرامش را به فضای خانه شما هدیه می دهد.

پنجره دو جداره عایقی بسیار مناسب در مقابل ورود هوای سرد و گرم است. به این ترتیب در مصرف سوخت صرفه جویی فراوانی خواهد شد. یکی دیگر از مزیت های پنجره دو جداره مانع بودن آن در برابر ورود آلودگی و گرد و خاک به داخل خانه و فضای داخلی است.

در بحث مزیت های پنجره دو جداره برای بازسازی ساختمان باید گفت که این پنجره ها نسبت به پنجره های معمولی عمر طولانی تر و هزینه تعمیر و نگهداری پایین تری دارند.

پنجره دو جداره ساختمان با حداقل تخریب در زمان بازسازی ساختمان قدیمی می تواند در جای مورد نظرتان استفاده شود. پنجره با استفاده از پیچ و مهره مخصوص به چارچوب متصل می شود. شیشه دو جداره برای پنجره دو جداره در طول یک فرآیند خاص طراحی و ساخته می شود و نسبت به شیشه های معمولی مقاومت بیشتری دارد.به "استفاده از پنجره دو جداره در مرمت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از پنجره دو جداره در مرمت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252