انواع پارتیشن برای فضاهای اداری

پارتیشن ها مزایای فراوانی دارند؛ آنها می توانند یک فضای بزرگ را به چندین فضای کوچک با کاربرد بیشتر تبدیل کنند. به همین خاطر در بازسازی ساختمان اداری توجه به طراحی پارتیشن ها بسیار مهم است. در ضمن شما باید نوع مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کنید.

انواع پارتیشن برای فضاهای اداری

به گزارش گروه ساختمانی آبان، اگر به پارتیشن بندی نیاز دارید اما فضای کافی ندارید، یا احتیاج هست که از فضای خود حداکثر استفاده را ببرید، از قفسه بندی استفاده کنید تا دیوار ایجاد شده برای جداسازی، به عنوان قفسه به کار برده شود. از قفسه های پارتیشن می توان برای نگهداری از وسایلی مانند کتاب ها، وسایل ضروری و همچنین وسایل تزئینی استفاده کرد.

با به کارگیری قفسه بندی پارتیشن در زمان بازسازی ساختمان، هم جلوه بصری به فضای ساختمان می بخشید و هم از فضای به وجود آمده حداکثر استفاده را می برید، در حالی که جداسازی فضای ساختمان را به خوبی انجام داده اید.

یکی دیگر انواع محبوب پارتیشن بندی در بازسازی ساختمان استفاده از ریسه است. ریسه می تواند از جنس ها یا طرح های مختلف بسته به سلیقه و دکوراسیون شما استفاده شود. ریسه فضای بسیار کمی را برای جداسازی اشغال می کند و در عین حال مانع عبور نور و هوا در خانه نیست. می توان تقسیم بندی متحرک و غیر ثابت برای ریسه در نظر گرفت که مزایایی عالی برای فضای شما ایجاد می کند.

استفاده از پارتیشن بندی شیشه ای برای اکثر فضاها در بازسازی ساختمان مناسب است، چرا که علاوه بر جداسازی فضا جلوه زیبایی به محیط داده می شود و بخش زیادی از فضا اشغال نمی شود. البته اصلی ترین مزیتی که شیشه را به انتخابی عالی برای پارتیشن بندی تبدیل کرده، تاریک نشدن فضا و پخش عالی نور است که فضای بصری عالی و زیبایی را ایجاد می کند.

امروزه در ساختمان های اداری بیشتر از جدا کننده های شیشه ای استفاده می شود. از آنجا که غیر از  جداسازی واقعی فضا، افراد و کارمندان حس جداسازی را نمی گیرند و مدیران می توانند نظارت بیشتری به کارکنان خود داشته باشند.به "انواع پارتیشن برای فضاهای اداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواع پارتیشن برای فضاهای اداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252