بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

شاید فضای کوچکی باشد اما وقتی نوبت به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام برسد، می بینید که انتخاب های زیادی پیش رو دارید و کارهای زیادی را باید انجام دهید. در ادامه می خواهیم برخی از نکات مهم در مورد این بازسازی را با شما در میان بگذاریم.

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

به گزارش گروه ساختمانی آبان، اهمیت سرویس بهداشتی و طراحی آن کمتر از دیگر فضاهای داخلی خانه نیست. یکی از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک است. می توانید با ترکیب مصالح مختلف و استفاده از عناصر و بافت های گوناگون، سرویس بهداشتی کوچک خود را منحصر به فرد کنید. با انتخاب رنگ مناسب می توانید کوچک بودن سرویس بهداشتی را کمتر نشان دهید. دقت کنید که انتخاب رنگ شما باید ساده و ملایم باشد.

یکی دیگر از مواردی که در بازسازی سرویس بهداشتی باید به آن توجه کنید، انتخاب مصالح مناسب است. در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک از کاشی و سرامیک لوکس استفاده کنید. یکنواخت بودن کاشی و سرامیک و هماهنگی آنها با روشویی به اضافه نورپردازی مناسب باعث ایجاد فضایی خاص و دلچسب می شود.

یکی دیگر از چیزهایی که با استفاده از آن می توانید جلوه ای عالی به دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بدهید، کاغذ دیواری قابل شست و شو است. توجه کنید که با انتخاب طرح های ساده و عمودی می توانید سقف سرویس بهداشتی خود را بلندتر نشان دهید و در نتیجه فضای آن را بزرگتر جلوه دهید.

یکی از قدیمی ترین ترفندهایی که با به کارگیری آن می توانید هر مکانی را بزرگتر از آن چه هست جلوه دهید، استفاده از آیینه است. با استفاده از آینه در بازسازی سرویس بهداشتی می توانید به آسانی فضای خود را دو برابر کنید. یکی از چیزهایی که در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام های مشترک باید در نظر بگیرید، کابین دوش است. کابین دوش شیشه ای می تواند مانع از گرفتگی فضای داخلی شود و فضای شما را بزرگتر جلوه دهد.به "بازسازی سرویس بهداشتی کوچک" امتیاز دهید

2 کاربر به "بازسازی سرویس بهداشتی کوچک" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی سرویس بهداشتی کوچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252