بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه

به گزارش گروه ساختمانی آبان، یکی از مهم ترین مراحل بازسازی آشپزخانه کاشی کاری است. البته این کار باید به بهترین روش انجام شود تا نتیجه رضایت بخش باشد و بازسازی شما با تصورتان مطابقت داشته باشد. در ادامه می خواهیم برخی از بهترین رویکردها برای بازسازی آشپزخانه را با شما در میان بگذاریم.

بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه

کاشی کاری بر روی دیوار و کف در در واقع روش یکسانی دارند. طرح کلی کاشی کاری بر روی دیوار مشخص شده و از کف به سقف، کار نصب انجام می شود. کاشی کاری در زمان بازسازی آشپزخانه نیاز به صبر و دقت فراوانی دارد، به خصوص زمانی که از دو طرح کاشی و سرامیک استفاده می کنید، باید طرح اصلی را حفظ کنید.

مهم این است که ملات به خوبی آماده شده و بین کاشی و دیوار قرار گیرد تا چسبندگی لازم ایجاد شود. استفاده از ملات چسب به مقدار کم یا زیاد مشکل ایجاد می کند، در نتیجه نیاز است تا کاشی ها به خوبی با سیمان بندکشی شوند. برای دیوار پشت گاز بهتر است از کاشی فلزی استفاده کنید، زیرا امنیت آن در مقابل آتش سوزی و حرارت بیشتر است.

بهتر است کاشی های فلزی 60 سانتی را استفاده کنید. آن ها را با دستگاه برش دهید. برای پشت گاز کاشی های بزرگ می‌ تواند مناسب تر باشند. کاشی های فلزی را می توان به شکل های متفاوتی به دیوار چسباند، ولی بهترین روش استفاده از چسب اپوکسی است. هر 15 سانتی متر را با تفنگ میخکوب میخ بزنید.

کاشی های چسبی قدیمی سنگین هستند و به سختی به دیوار می چسبند. ولی کاشی های امروزی طراحی بهتری دارند و این مشکل را حل کرده اند. این کاشی ها 30 در 30 هستند، اما می توانید آنها را بر طبق اندازه مورد نظر خود برش دهید. پوسته پشت سرامیک کنده می شود و سرامیک به دیوار می چسبد. پس از این که نصب آن ها انجام شد، باید مانند سرامیک های دیگر از آن ها مراقبت کنید.

انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: abanhome.com شناسه مطلب: 275

به "بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید