تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده

با توجه به پیشرفت 70 درصدی پروژه زیرگذر گیشا سقف زیرگذر کوی نصر، ظرف یک هفته آینده تکمیل خواهد شد.

تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده

به گزارش گروه ساختمانی آبان، احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام پیشرفت 70 درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، از کوشش برای بتن ریزی آخرین بخش از سقف این معبر زیرزمینی در ضلع غربی بزرگراه شهید چمران اطلاع داد و گفت: سقف زیرگذر کوی نصر، ظرف یک هفته آینده تکمیل خواهد شد.

وی با بیان آنکه عملیات خاکبرداری زیر دال از هر دو جبهه غربی و شرقی پروژه ادامه دارد، خاطرنشان ساخت: تاکنون حدود 10 هزار مترمکعب از عملیات خاکبرداری زیر سقف زیرگذر کوی نصر صورت گرفته است.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، تکمیل سقف زیرگذر یاری خواهد نمود تا از این پس، اجرای عملیات خاکبرداری به صورت بی وقفه انجام گردد.

لازم به ذکر است با بهره برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، یک راستا زیرگذر با 3 خط عبوری در هر یک از باند های شمالی و جنوبی، جریان عبور و مرور در این تقاطع پرترافیک را ساماندهی خواهد نمود.

همچنین نصب مجدد بخشی از قطعات پل فلزی کوی نصر در قالب پروژه احداث پل سبز زندگی، علاوه بر اینکه عبور از تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد را برای عابران پیاده تسهیل خواهد نمود، ارتباط بلافصل خیابان های گیشا، شهرآرا، پاتریس لومومبا و کارگر را برقرار ساخته و باعث تقویت رویکرد پیاده محوری و ایجاد فضای مکث و گذران اوقات فراغت در این نقطه پررفت و آمد خواهد شد.به "تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده" امتیاز دهید

8 کاربر به "تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252