طراحی مجدد فضاهای بی کاربرد در خانه

خیلی وقت ها خانه های ما فضاهایی دارند که از همان ابتدا بدون کاربرد مانده اند و هیچ استفاده مفیدی از آنها نمی توان کرد. بازسازی خانه فرصتی عالی به شما می دهد تا با طراحی مجدد بتوانید از این فضاهای بی کاربرد استفاده بهتری ببرید.

طراحی مجدد فضاهای بی کاربرد در خانه

به گزارش گروه ساختمانی آبان، مشکل کمبود جا و فضای ذخیره سازی از نگرانی های دائمی ساکنان یک خانه است. همه خانه ها چه بزرگ و چه کوچک، به جایی برای نگهداری از وسایل نیاز دارند اما شاید این موضوع در آپارتمان های کوچک حساسیت بیش تری داشته باشد. با استفاده از چند ایده ساده و با به کارگیری کمی خلاقیت در زمان بازسازی ساختمان می توانید از فضای بی کاربرد منزل استفاده بهینه کنید.

می توانید در زمان بازسازی خانه خود از مکان های بی استفاده، فضاهایی خاص و متفاوت بسازید که هم زیبایی به خانه می دهند هم روحیه افراد خانه را بهبود می بخشند. در ادامه درباره استفاده از فضای بی کاربرد منزل صحبت خواهیم کرد. در قدم اول باید این نوع مکان ها را شناسایی کنید. قدم بعدی این است که بدانید چه چیزی لازم دارید تا با ترکیب آن با فضاهای بی استفاده آنها را به محیط هایی کاربردی تبدیل کنیم.

گوشه اتاق ها در خانه معمولا بی استفاده می مانند. با استفاده از لوازمی مانند مبلمان L شکل می توان از این فضای خالی در منزل استفاده بهینه کرد. گوشه های اتاق ها فضاهایی دنج هستند؛ در اتاق نشیمن می توان با ترکیبی از یک قفسه کتاب و آباژور یک مکان آرامش بخش برای مطالعه ساخت.

آیا تا به حال فکر کرده اید استفاده اتاق زیرشیروانی چیست؟ افرادی که فضای زیرشیروانی بزرگی دارند می توانند در زمان بازسازی خانه خود طراحی واقعا معرکه ای برای این بخش انجام دهند. ابتدا بررسی کنید که آیا فضای زیر شیروانی قابل بازسازی است یا نه؟ از این فضا چه می خواهید؟ اتاق خواب قرار ایت بشود یا کاربردی دیگر داشته باشد؟ بعد از آن باید با یک متخصص در زمینه بازسازی ساختمان مشورت کنید.به "طراحی مجدد فضاهای بی کاربرد در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی مجدد فضاهای بی کاربرد در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252