معرفی انواع کفپوش چوبی (بخش دوم)

در بخش قبلی برخی از کفپوش ها در رده کفپوش های چوبی را به شما معرفی کردیم. در ادامه می خواهیم چند تای دیگر از این نوع کفپوش را به شما معرفی کنیم؛ کفپوش هایی که برای بازسازی ساختمان ایده ال هستند و می توانند ظاهری زیبا و عملکردی عالی به خانه شما بدهند.

معرفی انواع کفپوش چوبی (بخش دوم)

به گزارش گروه ساختمانی آبان، کفپوش پارکت، کفپوشی از جنس چوب است. پارکت از ورقه های نازک چوب درختان مختلف ساخته می شود. کفپوش پارکت را با استفاده از چسب به سطح می چسبانند و بعد روی آن را صاف می کنند. در مرحله آخر روی آن را لاک می زنند تا درخشان شود. دو مرحله آخر را هر چند سال یک بار تکرار می کنند تا عمر و زیبایی پارکت بیشتر شود. یکی از مزایای این کفپوش که آن را به گزینه ای خوب برای بازسازی ساختمان تبدیل می کند زیبایی خاص آن است، چرا که چوب واقعی است و خانه شما را گرم و صمیمی نشان می دهد. کفپوش پارکت با هر دکوراسیونی جور است و جلوه مجللی به خانه می دهد.

کفپوش مشمع کفپوشی است که به وسیله اکسیده شدن روغن تخم کتان به شکل یک ترکیب غلیظ به نام بتن مشمع در می آید. این بتن پس از سرد شدن با رزین و آرد چوب مخلوط شده و به شکل صفحه هایی که بر روی آستر کنفی مالیده شده اند در می آید. این نوع کف پوش به آب و نور حساس است و به راحتی پاره می شود، در نتیجه در زمان بازسازی ساختمان برای نصب آن به نصابان حرفه ای نیاز دارید.

کفپوش چوب پنبه از پوست درخت بلوط ساخته می شود. استفاده از این نوع کفپوش به طبیعت آسیبی نمی رساند، چرا که هر 9 سال یک بار درخت بلوط پوسته خود را دوباره تولید می کند. کفپوش چوب پنبه برای مکان های کم رفت و آمد و منازل مناسب است. کفپوش چوب پنبه انعطاف زیادی دارد و مقاوم است. این کفپوش عایق خوب برای صدا است و گرما را داخل خود حفظ می کند، در نتیجه عایق مناسبی برای فصل زمستان است.به "معرفی انواع کفپوش چوبی (بخش دوم)" امتیاز دهید

1 کاربر به "معرفی انواع کفپوش چوبی (بخش دوم)" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی انواع کفپوش چوبی (بخش دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252