چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، حتی جذاب ترین اجراها از مشهورترین هنرمندان، در یک سالن غیر مدرن و شلخته، مخاطب را پس می‌زند؛ در نتیجه بازسازی تئاترها و محل های نمایش بهترین راه برای جذب گروه‌های نمایشی برای اجرا و همچنین مخاطبان علاقه‌مند به هنر به سالن ها است.

چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟

سقف کاذب به علت سبک بودن، امکان نصب آسان، قیمت ارزانتر نسبت به گچ و همچنین انعطاف پذیری زیاد، این روزها کاربرد فراوانی در بازسازی ساختمان، به ویژه نوسازی سالن همایش و تالار دارد. سقف کاذب در دو گروه ساده و دکوراتیو دسته بندی می شود. سقف کاذب ساده یعنی نصب پنل گچی به صورت مسطح و ساده. اما سقف کاذب دکوراتیو سقفی است که دارای طرحی خاص باشد. سقف های کاذب عموما اشکال زیبا و مدرنی دارند و باعث به وجود آمدن احساس آرامش و تغییر در ساختار فضای ساختمان می شوند. به علاوه با وجود سقف کاذب، نورپردازی و معماری فضای تالارها و سالن های همایش به زیبایی ممکن است.

مانند دیگر انواع نوسازی، برای بازسازی سالن همایش و تالار هم باید ابتدا طرح اولیه را طراحی کرد. این طرح آن چه که می خواهید در نهایت به دست آورید را به شما قبل از شروع کار نشان می دهد. بعد از آن با مشاوره و کمک از افراد حرفه ای، شما می توانید در مورد مصالح مورد نیاز در نوسازی، مدت زمان انجام کار، شرایط قرارداد و تخمین هزینه بازسازی ساختمان بحث کنید.

یکی از مسائلی که در بازسازی سالن های همایش و تالارها اهمیت بالایی دارد، اجرای دیوارها با استحکام بالا و مقاوم در مقابل حوادث غیر مترقبه به خصوص زلزله است. پوشش بیرونی و ظاهری دیوار باید با دکوراسیون داخلی فضا هماهنگ باشد و در مرحله آخر انجام شود. تا جایی که در طراحی و برنامه بازسازی ساختمان امکان داشته باشد، دیوارهای قبلی با رعایت ایمنی، بازسازی می شوند. البته در مواردی که نیاز باشد، دیوارچینی انجام می شود تا به حالت ایده آل دست پیدا شود. این کارها توسط تیم تخصصی بازسازی و نوسازی ما انجام خواهد گرفت.

انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: abanhome.com شناسه مطلب: 102

به "چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بازسازی سالن همایش را انجام دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید