چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، مراجعان کلینیک ها کسانی هستند که در زمان ناخوشی مجبور به کمک گرفتن از دکترها و پرستارها می شوند، در نتیجه محیط کلینیک و درمانگاه باید برای آنها دلنشین و آرامش دهنده باشد و اطمینان را در آنها ایجاد کند که در محیطی ایمن و سلامت هستند. به همین خاطر نکته های مهمی وجود دارند که باید در بازسازی درمانگاه و کلینیک به آنها توجه کرد.

چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟

در بازسازی ساختمان کلینیک و مطب پزشک و در بخش سالن انتظار باید از نورهای ملایم استفاده کرد تا بیماران از لحاظ روانی آرامش پیدا کنند. استفاده از رنگ های خیلی روشن و پر نور ذهن را آشفته و درهم می کند. در ضمن توجه کنید که اگر فرد از قبل مستعد استرس و اضطراب درونی باشد، این نورها استرس او را چندین برابر می کنند. در عوض برای اتاق معاینه، جایی که پزشک ارتباط مستقیم با مراجعه کننده دارد، برای بهتر دیدن وضعیت بیمار، باید نور و روشنایی کافی وجود داشته باشد.

غیر از قسمت های مهم یک مطب مانند دیوارها، نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی که از اهمیت زیادی برخوردار هستند، کف کلینیک هم از جمله بخش هایی است که اگر به آن اهمیت داده نشود خود به تنهایی می تواند ظاهر و نظم کلی کلینیک را به هم بزند.

برای منتقل کردن حس آرامش به مراجعه کننده ها استفاده از کفپوش چوبی یا طرح چوب در زمان بازسازی ساختمان کلینیک گزینه بسیار خوبی است. کاشی هایی با طرح تمام سفید یا کاشی هایی با انعکاس نوری بالا بسیار آزاردهنده هستند.

قبل از بازسازی ساختمان قدیمی، به خصوص مکانی که مراجعه کننده های فراوانی در طول روز دارد استفاده از مصالحی با رنگ و کیفیت بالا در جذب مشتری تاثیر مثبت زیادی دارد، چرا که کلینیک ها از آن دست مکان هایی هستند که با کوچک ترین کم توجهی به موارد اصلی اتاق، می تواند باعث آشفتگی ذهن مراجعه کننده شود.

پس برای بازسازی کلینیک عجله نکنید و کارها را به متخصص حرفه ای در زمینه دکوراسیون و بازسازی بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. شما همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت گروه ساختمانی آبان با نحوه بازسازی ساختمان در تهران آشنا شوید و به اطلاعات خود بیافزایید.

انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: abanhome.com شناسه مطلب: 348

به "چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟" امتیاز دهید

4 کاربر به "چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید