کدام بهتر است؟ بازسازی یا تغییر مدل؟

بازسازی ساختمان غیر از عوض کردن ظاهر یک خانه یا آپارتمان این فرصت را به شما می‌دهد اجزایی که در گذر زمان آسیب دیده اند یا در معرض آسیب هستند را تعویض کرده و خیالتان از بابت عملکرد صحیحشان برای چندین سال بعد مطمئن شود. گاهی بودجه کافی برای بازسازی خانه دارید و دوست دارید با تغییر مدل به نتیجه دلخواهتان برسید.

کدام بهتر است؟ بازسازی یا تغییر مدل؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، یکی از کارهایی که نقش بسیاری در ایجاد تغییرات چشمگیر در فضا دارد، تغییر ارتفاع سقف خانه است. افزایش ارتفاع سقف باعث بزرگ نشان داده شدن فضای خانه می شود، ولی این کار، کار آسانی نیست. برای کاهش سقف می توان از سقف کاذب استفاده کرد. سقف کاذب به هر شکلی که بخواهید باعث تغییر شکل ظاهری سقف شده و به دلیل نصب یک لایه اضافی در زیر سقف اصلی، باعث کاهش ارتفاع سقف می شود. البته اجرای دیوار نیز مانند تغییر ارتفاع سقف نقشی مهم در تغییر مدل یا بازسازی ساختمان دارد.

در صورتی که لوله ها و اتصالات از زیر زمین و کف خانه عبور کرده اند، می توانید ابتدا تغییرات لازم را اعمال کرده و بعد از بر طرف شدن مشکلات، کفپوش، کاشی، سرامیک و سنگ کف را عوض کنید. انجام این کار تاثیر قابل توجهی در تغییر مدل یا بازسازی ساختمان دارد. کف پوش لمینت و پارکت از متداول ترین و شیک ترین انواع کف پوش ها هستند که تیم تخصصی بازسازی ساختمان ما آماده ارائه این خدمات به شما است.

برای انجام بازسازی ساختمان، بهتر است تغییرات به صورت کلی مانند رنگ کردن دیوارها و سقف یا نصب کاغذ دیواری، تعویض کف پوش، بهسازی توالت، تعویض شیرآلات، اتصالات و تاسیسات، تغییر نمای بیرونی ساختمان و غیره انجام گیرد. در تغییر مدل یا بازسازی خانه، کنترل بیشتری بر هزینه های خود دارید. بازسازی برای افرادی مناسب است که مایل به ایجاد یک تغییر بزرگ نیستند و یا بودجه کافی برای تغییر ساختمان را ندارند. در صورتی که بودجه در دسترس تان برای بازسازی محدود است، می توانید اولویت بندی انجام داده و تا حدودی به نتیجه مطلوبتان برسید.به "کدام بهتر است؟ بازسازی یا تغییر مدل؟" امتیاز دهید

2 کاربر به "کدام بهتر است؟ بازسازی یا تغییر مدل؟" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بهتر است؟ بازسازی یا تغییر مدل؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252