استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی

چمن مصنوعی انتخابی هوشمندانه برای ایجاد فضاهای دلنشین با کارآیی بالا و زیبا در زمان محوطه سازی و حیاط سازی ویلا یا باغ است. مزایای زیاد این کفپوش ها آنها را به انتخاب اول طراحان نوآور و خلاق تبدیل کرده است. در ادامه شما را با استفاده های چمن مصنوعی در ساختمان ها بیشتر آشنا می کنیم.

استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی

به گزارش گروه ساختمانی آبان، گستردگی کاربرد چمن مصنوعی تزئینی بسیار زیاد است و امروزه محبوبیت زیادی در بین طراحان دکوراسیون برای حیاط سازی و محوطه سازی دارد. نصب چمن مصنوعی شیک و جذاب در فضاهای سبز شهری، مراکز تفریحی، رستوران ها، پارک ها، خانه ها، ویلاها، مهد کودک ها، مدرسه ها، روف گاردن و فروشگاه های مختلف باعث شده یک حس رویایی و لذت بخش برای بازدیدکنندگان ایجاد شود.

چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی سبز رنگ، همواره تازه و شاداب است. البته مزایایی مثل دوام بیشتر، نیاز به نگهداری کمتر و عدم تاثیرگذاری وضعیت آب و هوا بر روی آن را هم دارا است. چمن مصنوعی تنها یک کفپوش نرم و دلپذیر برای ورزش نیست، بلکه ایمن تر، اقتصادی تر و مقاوم تر از چمن طبیعی هست.

اگر حیاط شما پوششی سنگی دارد، در زمان طراحی ویلا و حیاط سازی با استفاده از گیاهان و چمن مصنوعی، جانی تازه به آن ببخشید. بیشتر صاحب‌ خانه‌ هایی که فضاهای بیرونی منزل شان کوچک است، چمن مصنوعی را ترجیح می ‌دهند. یک تراس محصور به شما اجازه می دهد که در تمام طول سال از نماهای بیرون خانه و نسیم خنک لذت ببرید. این بخش را می ‌توانید در پاییز گرم و در تابستان خنک ‌نگه دارید.

باران بهترین تمیز کننده برای چمن مصنوعی است، البته برای تمیز نگه داشتن آن، می توان این کارها را هم انجام داد: محل پارکینگ جایی باشد که باعث نشستن خاک بر روی چمن نشود و تا جای ممکن، بر روی چمن مصنوعی سیگار کشیده نشود.به "استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی" امتیاز دهید

1 کاربر به "استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252