طراحی ویلا با چوب

وقتی صحبت از طراحی ویلا باشد، بیشتر به مصالح معمول فکر می کنیم. اما جالب است بدانید طراحی ویلا با چوب هم امکان پذیر است. ویلای چوبی مزایای متعددی هم دارد. در ادامه با هم طراحی ویلا با چوب را بررسی می کنیم.

طراحی ویلا با چوب

به گزارش گروه ساختمانی آبان، استفاده از چوب در طراحی ویلا، فضایی را ایجاد می کند که هیچ مصالح دیگری توان رقابت با آن را نخواهد داشت. اگر می خواهید فضایی گرم و صمیمی در تمامی بخش های ویلا ایجاد شود، بهتر است از چوب برای طراحی ویلا باغ خود استفاده کنید. معمولا از چوب در طراحی دکوراسیون ویلا با متراژهای  بزرگ و یا کوچک استفاده می شود که این نوع دکوراسیون داخلی، زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد.

چوب از انواع مصالح طبیعی است که کاربرد فراوانی در طراحی ویلا مدرن دارد. این ماده طبیعی با انواع طرح و رنگ های مختلف معمولا به عنوان یک پایه اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی مطرح بوده است و در تمامی بخش های طراحی ویلا چوبی از مبلمان و لوازم تا دیوارپوش، کفپوش و سقف به کار برده می شود. اگر از چوب طبیعی در طراحی ویلا باغ استفاده شود، تمامی رگه ها و بافت های طبیعی خودش را به زیبایی نشان خواهد داد، در نتیجه نیازی به استفاده از وسایل تزئینی و دکوری برای طراحی دکوراسیون ویلا چوبی نخواهد بود.

در طراحی ویلا چوبی می توان از ترکیب چوب هایی با رنگ روشن و رنگ تیره استفاده کرد. در طراحی داخلی ویلا های چوبی می توان از ترکیب سنگ و چوب استفاده کرد که جذابیت خاصی دارد. اتاق نشیمن و سالن پذیرایی یکی از اصلی ترین بخش ها در هر خانه یا ویلا هستند، بنابراین بهتر است که در طراحی داخلی حساسیت لازم را به خرج دهید.

شما می توانید از انواع مبلمان، میزهای چوبی، میز تلویزیون چوبی و وسایل تزئینی چوبی در اتاق نشیمن استفاده کنید و دکوراسیونی متفاوت را در این قسمت از ویلا ایجاد کنید. خبر خوب این است که هزینه ساخت ویلا چوبی تقریبا برابر با هزینه ساخت یک ساختمان با مصالح رایج در ایران است. پس از بابت هزینه های ساخت این نوع ویلا نگرانی نداشته باشید.به "طراحی ویلا با چوب" امتیاز دهید

1 کاربر به "طراحی ویلا با چوب" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا با چوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252