برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟

برای زیبا سازی دیوارهای منزل یکی از سریع ترین و ارزان ترین راه ها استفاده از برچسب های دیواری که به نوعی می توان آن را نوعی کاغذ دیواری می توان محسوب کرد، است که در طی چند سال اخیر استفاده از این برچسبها و استیکرها در بین مردم رواج پیدا نموده و محبوبیت زیادی کسب نموده است پس از اینکه دیوارها را رنگ آمیزی کردید می توانید روی یکی از دیوارهای مرکزی از این برچسب ها بچسبانید اما یکی از نکات مهم این است که به دلیل تنوع در طرح و رنگ این نوع برچسب ها در هنگام خرید انتخاب مشتری را سخت تر می نماید.

برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟

به گزارش گروه ساختمانی آبان، مزیت های برچسب دیواری دیواری

  • نصب بسیار آسان استیکر دیواری
  • قابلیت نصب چندین بار به دیوار
  • ازنظر مالی بسیار مقرون به صرفه می باشد
  • نصب تمیز بدون کثیف کاری
  • ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون
  • متنوع در طرح

انواع طرح های استیکر در دکوراسیون داخلی

  • استیکر دیواری (مانند طاقچه مجازی)
  • استیکر سقفی (مانند آسمان مجازی)
  • استیکر طرح کاشی
  • استیکر طرح شیشه

کاربرد برچسب دیواری دیواری در فضاهای مختلف

استیکر دیواری فضای ورودی

یکی از عرصه های فراموش شده ای که می توانید با تغییر ظاهری دیوار به سادگی جلوه خاص و منحصربه فردی به آن بخشید فضای ورودی می باشد. با انتخاب یک استیکر دیواری برای فضای ورودی تان می توانید با کمترین هزینه ظاهر متمایزی به ورودی خود ببخشید، در نظر داشته باشید که طرح انتخابی شما برای این فضا حتما با سبک سایر بخش های دکوراسیون تان هماهنگی داشته باشد تا جلوه مطلوب را به فضا بخشد.

استیکر دیواری پذیرایی

شاید در نگاه اول انتخاب استیکر دیواری برای فضاهای خصوصی تری مانند اتاق خواب واتاق کودک مناسب باشد، اما باید بگوییم که می توانید با توجه به سبک و تم دکوراسیون خود از استیکر دیواری پذیرایی برای فضای نشیمن خود بهره ببرید. باید توجه داشته باشید که سبک، طرح و رنگ این استیکر حتما با مبلمان شما هماهنگ باشید. و فضای انتخابی شما برای نصب این استیکر می تواند فضایی مانند دیوار پشت مبل باشد تا به تواند تاثیر خود را در زیبایی فضای شما داشته باشد.

استیکر دیواری اتاق خواب

بهترین فضا برای استفاده از استیکر دیواری اتاق خواب ها می باشد. استیکر ها میتوانند به سادگی جایگزین کاغذ دیواری در فضای شما باشند همچنین می توانید برای پوشاندن نواقص دیوارها مورد استفاده قرار گیرند، در انتخاب استیکر برای فضای اتاق خواب تان دقت کنید که طرح انتخابی تان همسو با تم دکوراسیونی اتاق خوابتان باشد همچنین توجه داشته باشید که فضای انتخابی برای نصب استیکر ترجیحا نقطه کانونی فضای اتاق خواب تان باشد تا ظاهر ویژه ای به دکوراسیون تان ببخشد.

استیکر دیواری اتاق کودک

استیکر دیواری یکی از پر هوادار ترین تزیینات برای دیوار اتاق کودک به شمار می رود، در انتخاب استیکر مناسب برای اتاق کودک باید توجه داشته باشید که انتخاب تان بر حسب سلایق و علاقه و یا حتی شخصیت محبوب کارتونی فرزندتان انتخاب گردد. انتخاب استیکر های سه بعدی هم می تواند جلوه خاصی به فضای دکوراسیون کودک شما ببخشد.

استیکر دیواری آشپزخانه

در انتخاب برچسب دیواری دیواری برای آشپزخانه می تواند از طرح های بامزه و فانتزی برای ایجاد جلوه بیشتر در فضا بهره ببرید، باید توجه داشته داشته باشید که طرح مدنظرتان غالبا ساده با رنگ های خنثی و طرح های گرافیکی کوچک باشد تا ظاهر آشپزخانه شما را فانتزی تر کند و جلوه بهتری به آن ببخشد.

استیکر دیواری سرویس بهداشتی

یکی از فضاهایی که به خوبی می توانید با یاری استیکرهای دیواری ظاهر آن را تغییر دهید فضای حمام و سرویس بهداشتی شما می باشد. با انتخاب استیکر های دیواری طرح کاشی به سادگی می توانید ظاهر سرویس بهداشتی خود را با کمترین هزینه تغییر دهید، این استیکر های دیواری می تواند در طرح ها و نقش های متفاوت جلوه منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی شما ببخشد.به "برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟" امتیاز دهید

3 کاربر به "برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟" امتیاز داده اند | 2.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برچسب دیواری (استیکر دیواری) چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید

به دنبال تیم حرفه ای معماری سازه هستید؟

ما با مشاوره مستمر و پیگیر به شما کمک خواهیم کرد پروژه های گوناگون ساختمانی را فراتر از تصورتان پیش ببرید.

021-26208252